KSE Institute

KSE Institute здійснює сучасну наукову аналітичну роботу та дослідження у відповідності до світових стандартів якості з метою розвитку інтелектуального фундаменту для сильної та інноваційної економіки України.

Дослідницькі напрацювання та консалтингова експертиза KSE Institute добре відомі через реалізацію більш як 60 проектами за підтримки міжнародних організацій USAID, ООН, Європейського Союзу, GIZ, Світового банку, Міжнародного фонду науки (IFS), Європейського банку реконструкції та розвитку та уряду України.

 

Команда KSE Institute налічує понад 20 економістів, у тому числі спеціалістів з міжнародним досвідом та ступінню доктора економічних наук у провідних західних навчальних закладах. Дослідники та економісти департаменту – висококваліфіковані фахівці у широкому діапазоні методів дослідження та глибокої економічної експертизи: розробка рекомендацій щодо державної політики, економетричне моделювання, аналіз економічного впливу, дослідження ринку, тематичні дослідження, експертні панелі, політико-економічний аналіз, аналіз соціальних мереж, програмування, комплексна візуалізація та дизайн онлайн-інструментів.

Політико-економічні дослідження

arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link