Центри досліджень

Центри досліджень при KSE - це джерело експертизи та нових знань, що формують уявлення про світ навколо нас

Центр удосконалення закупівель –це навчально-аналітичний центр, створений для підвищення професійності у закупівлях, допомоги державним структурам та бізнесу в переході до ефективної моделі, де закупівлі є частиною стратегії створення доданої вартості або послуг для суспільства. Центр проводить навчання для менеджерів із закупівель (250+ випускників) та робить аналітичні дослідження в сфері закупівель.

 

 

А команда Центру удосконалення економічної журналістики вірить, що ЗМІ недаремно називають “четвертою владою” і що вони мають бути не просто джерелом актуальної  інформації.  На їхню думку, журналісти мають формувати порядок денний, контролювати й оцінювати рішення та дії влади й таким чином  сприяти економічному розвитку країни.

 

 

Центр аналітики зовнішньої торгівлі Trade+  –  це центр, який головним чином зосереджується на питаннях сприяння українському експорту та підтримці доказової реалізації Експортної стратегії (Roadmap for Strategic Development of Trade) України на 2017-2021 роки.

 

 

Мета Центру публічних фінансів – здійснення ефективного стратегічного планування урядом у нерозривному поєднанні з ефективним управлінням грошима через дослідження та консультації уряду на їхній основі, вбудовування контенту у навчальні програми з Публічної політики та врядування та адвокація.

Центри досліджень

Політико-економічні дослідження

arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link