Центри досліджень

Центри досліджень при KSE - це джерело експертизи та нових знань, що формують уявлення про світ навколо нас

Центр удосконалення закупівель – це навчально-аналітичний центр, створений для підвищення професійності у закупівлях, допомоги державним структурам та бізнесу в переході до ефективної моделі, де закупівлі є частиною стратегії створення доданої вартості або послуг для суспільства. Центр проводить навчання для менеджерів із закупівель (250+ випускників) та робить аналітичні дослідження в сфері закупівель.

 

 

Команда Центру удосконалення економічної журналістики вірить, що медіа недаремно називають “четвертою владою” і що вони мають бути не просто джерелом актуальної  інформації.  На їхню думку, журналісти мають формувати порядок денний, контролювати й оцінювати рішення та дії влади й таким чином  сприяти економічному розвитку країни.

 

 

Центр аналітики зовнішньої торгівлі Trade+ зосереджений на питаннях сприяння українському експорту та підтримці доказової реалізації Експортної стратегії (Roadmap for Strategic Development of Trade) України на 2017-2021 роки.

 

 

Аналітики Центру досліджень сфери охорони здоров’я мають експертизу в клінічній практиці, доказовій медицині, фундаментальних та клінічних дослідженнях, аналізі медичних технологій, бізнес-аналізі, медичному маркет-дизайні, розробці політики в сфері охорони здоров’я, медичній освіті та контролю якості надання медичних послуг. 

 

 

Мета Центру публічних фінансів – здійснення ефективного стратегічного планування урядом у поєднанні з ефективним управлінням грошима через дослідження та консультації уряду на їхній основі, вбудовування контенту у навчальні програми з Публічної політики та врядування, а також адвокація.

 

 

Центр макроекономічного моделювання проводить прикладні макроекономічних дослідження, базовані на кількісних інструментах (моделі загальної рівноваги, економетричні моделі), а також готує регулярні аналітичні огляди й прогнози основних індикаторів економіки України.

 

 

Команда Центру економіки охорони здоров’я зосереджена на створенні навчальних програм для нинішніх і майбутніх лідерів у сфері охорони здоров’я, а також платформи, що об’єднає медичних працівників, управлінців, пацієнтів, розробників державних політиків.​

Центри досліджень

Політико-економічні дослідження

arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link arrow-link