fbpx

Центр соціологічних досліджень, децентралізації та регіонального розвитку

На головну

Локальні дані

Ми прагнемо спростити доступ до відкритих даних про Україну на місцевому рівні, тим самим надаючи можливість науковцям з усього світу проводити свої дослідження. Наші зусилля спрямовані на зміцнення співпраці та надання необхідних ресурсів для дослідження України.

В умовах повномасштабного російського вторгнення та обмеженої доступності локальних даних в Україні наш Центр рішуче налаштований на посилення дослідницьких зусиль як в Україні, так і на міжнародному рівні. Визнаючи першочергову важливість повних та вичерпних даних для прийняття стратегічних рішень та заходів реагування, ми обрали своєю місією сприяння доступу до відкритих даних про Україну на рівні громад.

Надаючи платформу для наукового пошуку та співпраці, ми прагнемо надати дослідникам та аналітикам ресурси та підтримку, щоб вони могли орієнтуватися в аспектах динамічного українського ландшафту, тим самим сприяючи розвитку академічного дискурсу.


Репозиторій даних на рівні громади

Цей репозиторій містить усі матеріали, використані для дослідження факторів стійкості українських громад в умовах російського вторгнення.Ще однією метою проєкту є створення репозиторію даних на рівні громад, для подальшого використання у дослідженнях та формуванні політики. Проєкт профінансований GIZ в рамках програми “Підтримка реформи децентралізації в Україні (UDU U-LEAD з Європою. Фаза ІІ)”.


Відео:

18.10.2023 Репозиторій даних українських громад для дослідників Презентація та обговорення

11.05.2023 Семінар “Дані громад для досліджень: де взяти, де використовувати, як використовувати”