KSE_blocks-03

KSE збирає кошти на гуманітарну підтримку!

Долучитися

До повномасштабного вторгнення росії до України ми збирали кошти на освіту, тепер – щоб рятувати життя. 

 

Наразі ми зосередили зусилля на трьох основних напрямах:

– Домога медикам. Наша мета – забезпечення 307 тисяч аптечок для важкопоранених, це 10% усіх потреб МОЗ. Окрім того, ми починаємо постачання транспорту для евакуації потерпілих.

– Допомога військовим. Ми продовжуємо забезпечувати наших захисників необхідним спорядженням – шоломами та жилетами. Допомагаємо також з формою та іншими речами за запитами. Працюємо над придбанням й підправленням авто підвищеної прохідності в гарячі точки.

– Допомога мирним громадянам. Зараз ми підтримуємо тих, хто постраждав від жахів російської агресії у Київській області. Вода, їжа, продукти першої необхідності – все це сьогодні вкрай потрібно. Також працюємо над створенням центрів медичної та психологічної допомоги. 

 

KSE Foundation співпрацює з державними органами, центральним штабом ТРО, регуляторами, а також іншими благодійними організаціями і міжнародною спільнотою. 

 

Ми працюємо завдяки вашій підтримці, і прагнемо бути повністю прозорими в нашій роботі. Щомісяця відбуватиметься аудит діяльності фонду, що дозволить переконатися в ефективності використання коштів. 

 

“Через війну в Україні щодня гинуть і страждають люди. Ми робимо все можливе, щоб жертв було менше, а потерпілі отримали необхідну допомогу. Кожен шолом та бронежилет – це можливість зберегти життя наших героїв, аптечка може врятувати одразу кількох. І ви також можете зробити свій внесок у порятунок життів українців та всіх, хто сьогодні стоїть за Україну”, – Світлана Денисенко, директорка KSE Foundation. 

 

Спільними зусиллями ми зібрали та спрямували на допомогу понад $17 млн. Ми дякуємо всім, хто підтримав нашу благодійну ініціативу. Але потрібно зробити значно більше і не зупинятися, допоки не переможемо та повністю не відбудуємо країну.

 

Підтримати KSE Foundation фінансово можна за реквізитами:

Благодійна організація «Благодійний фонд «Київська школа економіки»

IBAN UA133005280000026004201358463, МФО 300528 в АТ «ОТР Банк»

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 35133288

Неприбуткова організація (ознака неприбутковості 0036)

Сторінка для внеску: https://kse.ua/donation/

 

Більше інформації про нашу благодійну ініціативу та результати роботи – за посиланням

KSE Institute

Новини Університету

Підтримай Україну

Аналітичний дайджест

Календар подій

Ми вдячні нашим партнерам за підтримку

Ми вдячні нашим партнерам за підтримку