fbpx
KSE_blocks-03

KSE збирає кошти на гуманітарну підтримку!

Долучитися

До повномасштабного вторгнення росії до України ми збирали кошти на освіту, тепер – щоб рятувати життя. 

 

Наразі ми зосередили зусилля на трьох основних напрямах:

– Домога медикам. Наша мета – забезпечення 307 тисяч аптечок для важкопоранених, це 10% усіх потреб МОЗ. Окрім того, ми починаємо постачання транспорту для евакуації потерпілих.

– Допомога військовим. Ми продовжуємо забезпечувати наших захисників необхідним спорядженням – шоломами та жилетами. Допомагаємо також з формою та іншими речами за запитами. Працюємо над придбанням й підправленням авто підвищеної прохідності в гарячі точки.

– Допомога мирним громадянам. Зараз ми підтримуємо тих, хто постраждав від жахів російської агресії у Київській області. Вода, їжа, продукти першої необхідності – все це сьогодні вкрай потрібно. Також працюємо над створенням центрів медичної та психологічної допомоги. 

 

KSE Foundation співпрацює з державними органами, центральним штабом ТРО, регуляторами, а також іншими благодійними організаціями і міжнародною спільнотою. 

 

Ми працюємо завдяки вашій підтримці, і прагнемо бути повністю прозорими в нашій роботі. Щомісяця відбуватиметься аудит діяльності фонду, що дозволить переконатися в ефективності використання коштів. 

 

“Через війну в Україні щодня гинуть і страждають люди. Ми робимо все можливе, щоб жертв було менше, а потерпілі отримали необхідну допомогу. Кожен шолом та бронежилет – це можливість зберегти життя наших героїв, аптечка може врятувати одразу кількох. І ви також можете зробити свій внесок у порятунок життів українців та всіх, хто сьогодні стоїть за Україну”, – Світлана Денисенко, директорка KSE Foundation. 

 

Спільними зусиллями ми зібрали та спрямували на допомогу понад $17 млн. Ми дякуємо всім, хто підтримав нашу благодійну ініціативу. Але потрібно зробити значно більше і не зупинятися, допоки не переможемо та повністю не відбудуємо країну.

 

Підтримати KSE Foundation фінансово можна за реквізитами:

Благодійна організація «Благодійний фонд «Київська школа економіки»

IBAN UA133005280000026004201358463, МФО 300528 в АТ «ОТР Банк»

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 35133288

Неприбуткова організація (ознака неприбутковості 0036)

Сторінка для внеску: https://kse.ua/donation/

 

Більше інформації про нашу благодійну ініціативу та результати роботи – за посиланням

KSE Institute

Новини Університету

Викладачі KSE UNIVERSITY

Підтримай Україну

Аналітичний дайджест

Календар подій

Майбутні події

Майбутні програми

Підписуйтесь на останні новини KSE

Ми вдячні нашим партнерам за підтримку

Ми вдячні нашим партнерам за підтримку