Short term courses

evening courses | workshops | online courses

Найближчі курси:

Економіко-фінансові 

Онлайн-курси

Всі курси:

Економіко-фінансові 

Політико-аналітичні

Поширені запитання

Чи можу я подивитись заняття в записі?

Так, відеозаписи занять будуть доступні у вашому особистому кабінеті в навчальній системі Moodle. Проте, ми заохочуємо відвідувати заняття в режимі реального часу, оскільки заняття в KSE – це мікс теорії і практики, інтерактивного спілкування та взаємодії з викладачами та одногрупниками, що формує особливу цінність навчального процесу.

Скільки часу зберігається доступ до матеріалів курсу?

Ви матимете доступ до вашого особистого кабінету в навчальній системі Moodle протягом одного року. За цей час ви зможете повернутись до матеріалів курсу, пригадати заняття та зберегти найнеобхідніше.

Як відбувається комунікація на курсі з викладачем/кою, одногрупниками чи менеджером/кою програми?

Викладачі діляться зворотнім зв’язком на домашні завдання у навчальній системі Moodle. Обмінюватись думками, ідеями та вирішувати організаційні питання будемо через електронну пошту та/або в груповому чаті у WhatsApp разом з координатором/кою програми.

Чи може компанія/організація, де я працюю, оплатити моє навчання?

Так, звичайно. Оформити договір з юридичною особою вам допоможе менеджер/ка навчальної програми.

Чи можу я отримати знижку на навчання, якщо раніше вже навчався/лась на програмах Київської школи економіки?

Якщо ви є студентом/кою, випускником/цею середньострокових або магістерських програм KSE або прослухали мінімум 5 короткострокових курсів (тривалістю щонайменше 120 академічних годин), ми пропонуємо 20% знижку “KSE community” для навчання на коротких курсах.

Чи отримаю я сертифікат після проходження курсу?

Так, після успішного виконання умов курсу (домашніх завдань, фінального тесту чи захисту проекту), ви отримаєте сертифікат KSE з акредитацією CEEMAN (International Quality Assurance Accreditation), яка підтверджує на глобальному рівні той факт, що Київська школа економіки надає управлінську освіту відмінної якості та у відповідності зі світовими стандартами. Завантажити сертифікат ви зможете в особистому кабінеті в навчальній системі Moodle після успішного завершення курсу.

Поспілкуватись з менеджеркою економіко-фінансових курсів:

Дарина Агішева

circle-cropped-1

[email protected]

380674347645

Поспілкуватись з менеджеркою політико-аналітичних курсів:

Ольга Кучер

viber-image

[email protected]
380631385247