Короткострокові курси

вечірні курси | воркшопи | онлайн курси

Економіко-фінансові курси


Найближчі курси:

Успішний старт: що треба знати і вміти для побудови кар’єри

Як побудувати свій кар’єрний шлях, щоб він не став набором випадкових рішень? Як цілеспрямовано рухатися до бажаної мети, а не хаотично змінювати роботи, залежно від зовнішніх обставин? Як побудувати ефективний персональний бренд? Як навчитися бачити загальну картину поза вашою спеціальністю і взаємодіяти з людьми з різних сфер?

Початок 16 березня 2021 р.

Аналіз і візуалізація даних в Excel, R та Tableau

Аналізувати дані та за їх допомогою розповідати історії – це основа бізнесу у сучасному світі. За допомогою зручних, зрозумілих та багатофункціональних інструментів, таких як Excel, R та Tableau, ви зможете створювати потужні звіти та презентації, які допоможуть приймати рішення та вживати заходів на основі своїх бізнес-даних.

Початок 17 березня 2021 р.

Поведінкова економіка

Цей курс змінить ваше уявлення про те, як ви думаєте. Ви дізнаєтесь, як ваш випадковий інтуїтивний вибір впливає на процес прийняття довгострокових економічних та фінансових рішень в умовах невизначеності, як розпізнавати та використовувати можливі психологічні упередження для мінімізації ризиків та можливих втрат. Ці знання допоможуть вам будувати більш реалістичні стратегії у сфері маркетингу, інвестицій та управління персоналом, а також особистої продуктивності.

Початок 3 лютого 2021 р.

Корпоративні фінанси: стратегічні фінанси, корпоративні інвестиції, M&A

Цей курс для фінансових аналітиків, фінансових контролерів, фінансових директорів, а також людей, що прагнуть розбиратися у фінансах та оцінці стратегій, обмежень та оцінці інвестиційних проектів компанії.

Початок 10 лютого 2021 р.

Економіка – це (не)просто

Цей курс для тих, хто хоче зрозуміти, як працює економіка, як аналізувати та прогнозувати економічні процеси та навчитися застосовувати ці знання у бізнесі та повсякденному житті.

Початок в лютому 2021 р.

Що приховують дані

Цей курс для тих, хто прагне отримати краще розуміння, як знайти підхід до аналізу даних, які висновки можна і не можна зробити з даних, як тестувати гіпотези і як використовувати дані для прийняття рішень

Початок орієнтовно в березні 2021 р.

А також незабаром:

Основи бізнес-інтелідженс та візуалізації даних в Tableau

Аналізувати дані та за їх допомогою розповідати історії – це основа бізнесу у сучасному світі. BI платформа Tableau – це зручний, зрозумілий та багатофункціональний інструмент, який допоможе знайти інсайти у ваших даних та створити з них переконливі захоплюючі історії.

Реформи на пальцях

Курс про реформи з точки зору впливу на економіку країни, бізнес та громадян.

Шлях до фінансової свободи

Спільний курс від KSE та експертів компанії iPlan.ua про те,
як і куди інвестувати розумно

Початок орієнтовно навесні 2021 р.

Фінансовий облік та бюджетування

Цей курс для майбутніх фінансових аналітиків, фінансових контролерів, людей, що прагнуть розбиратися у фінансах і оцінці фінансового стану компанії. Професійний управлінець компанії повинен вміти аналізувати фінансову інформацію будь-якої якості та складності, оцінювати інвестиційний потенціал та приймати зважені рішення щодо управління грошовими потоками компанії

Початок навесні 2021 р.

Управління проектами на планеті неприборканого часу

Чи потрібний вашій компанії проектний менеджмент? Якщо так, то як його запровадити і який метод обрати? Як перейти від гасіння “пожеж” в управлінні проектами до впорядкованої та систематизованої роботи?

Початок навесні 2021 р.

Економіка в дії: аналіз ринків та споживачів

На курсі ви дізнаєтесь про економічні фактори, які впливають на ціни товарів та послуг, про те, як працюють ринки, чим визначається поведінка споживачів, яку цінову політику обрати для максимізації прибутків, як оцінювати та прогнозувати попит.

Аналіз і візуалізація даних в R

R – один з основних сучасних інструментів для аналізу та візуалізації даних, який широко застосовується в різних сферах бізнесу, не лише в ІТ. На курсі ви познайомитеся з основними принципами роботи в R, навчитеся робити регресійний аналіз та вивчите основні пакети для візуалізації даних.

Воркшоп "Соціологічні вікенди – якісні методи"

На воркшопі ми розберемося у методиках та підводних каміннях роботи з інтерв’ю та фокус-групами, а також будемо аналізувати тексти і мову методом дискурс-аналізу. Якісні та кількісні методи не опоненти, а друзі, які доповнюють один одного. Ми поговоримо про те, як їх об’єднувати в реальній практиці, та що таке змішані методи.

Воркшоп "Соціологічні вікенди – кількісні методи"

На воркшопі професійні викладачі допоможуть вам розібратись в типах шкал та розкажуть наскільки якісною є шкала, створена з кількох змінних. Також ви розглянете поняття латентних змінних та перевірки структурних гіпотез.

Воркшоп "Як стати тигром бізнесу на азійському ринку"

Одноденний воркшоп про те, як, кому і що продавати в Азії, і що треба знати аби не помилитись з бізнес комунікаціями.

Воркшоп "Стартапи та венчурні проекти: як продати свою ідею інвестору"

Венчурні компанії і фонди за рік можуть отримати понад 1000 інвестиційних проектів, а фінансування отримають одна-дві. Ті декілька компаній, які отримали фінансування, виграли в лотереї чи вони були гарно підготовлені?

Онлайн курси:

Онлайн-курс "Аналітика даних в MS Excel"

Що потрібно для ефективного аналізу даних в економіці і бізнесі? Десять років програмування в Python? Стажування в Гарварді? Як це не парадоксально, але ні. Достатньо лише базових знань Excel. На нашому курсі ми розкажемо, як швидко виявляти взаємозв’язки в ваших даних і будувати прогнозні моделі, використовуючи потужний інструмент «Пакет Аналізу» (безкоштовна надбудова MS Excel).

Онлайн-курс "Економіка без міфів"

У світі, в якому факти і фейки тісно переплелися, бути освіченою людиною стає, як ніколи, важливо. Ми можемо приймати кращі рішення і бути більш щасливими, якщо будемо розуміти світ, у якому живемо. Київська школа економіки розробила онлайн курс, в якому ми пояснюємо, як працює економіка, та розвінчуємо основні міфи про неї.

Онлайн-курс "Системи фінансування охорони здоров'я"

Цей онлайн-курс допоможе розібратися і скласти власну думку про зміни в охороні здоров’я, що тривають в Україні.

Політико-аналітичні курси

Викладачка курсу: Дарина Марчак

Початок: 10 лютого 2021

 

На курсі говоритимемо про природу публічних фінансів, бюджетний процес, з чого формують доходи та видатки бюджету, а також про те, як фіскальна політика держави впливає на її економіку. Знайдемо відповіді на запитання, чи справедлива українська податкова система, скільки коштує Україні держборг і чи потрібно друкувати гроші.

Викладачки курсу: Христина Голинська, Тетяна Тищук

Початок: 16 лютого 2021

 

На курсі ви дізнаєтесь, як оцінити публічну політику на основі даних. Що таке доказова політика та як виміряти, чи була вона ефективно реалізована. Ми пройдемо весь шлях оцінювання політики – від визначення завдань, бенефіціарів і стейкхолдерів до вимірювання наслідків імплементації політики для них. Ми з’ясуємо, як працюють різні кількісні методи для оцінювання політики на прикладах у MS Excel.

Викладачка курсу: Оксана Сироїд

Початок: 11 березня 2021

 

Курс розповідає про природу людини і лідерства, власності і доступу до ресурсів, влади і справедливості. А також про те, як ці фактори визначають успіх держави. Ми проаналізуємо кожне з цих понять та відстежимо зв’язок між ними у різні періоди на кейсах України та інших країн. Відповіді шукатимемо у працях Платона, Дж. Лока, Т.Шевченка, А.Сміта, Дж.Комі та інших. Бо ж ми точно не перші, хто про це розмірковував.

Викладач курсу: Іван Гомза

Початок: у квітні-травні 2021

 

Чому навчають найбільш спустошливі пандемії та найкривавіші конфлікти? Де їх варто очікувати у XXI столітті? Як етнічні діаспори, повстанські організації, адвокаційні платформи і міжконтинентальна торгівля впливають на політичні процеси у світі? І чому про це варто знати в Україні?  На курсі обговорюватимемо, як усвідомлення транснаціональних викликів, з якими стикалось людство, допоможе визначити потенціал їхнього впливу сьогодні. Краще розуміння транснаціональних процесів повинно посприяти формуванню ефективних політичних рішень, зокрема й в Україні.

Викладачка курсу: Інна Совсун

Початок: у травні-червні 2021

 

На курсі ми розглянемо, яким чином цінності і принципи впливають на ухвалення рішень у сферах політики та державного управління. Ви навчитесь виявляти, розуміти і розв’язувати етичні проблеми, що виникають як з безпосередніх порушень основних етичних принципів, так і з конкуренції між ними. Під час курсу обговоримо практичні приклади політичних рішень у конкретних сферах як з України, так і з інших країн, а також міжнародні рекомендації з етичної поведінки на державній службі та законодавчі акти України.

Поспілкуватись з менеджеркою економіко-фінансових курсів:

 

Дарина Агішева

circle-cropped

[email protected]

380956614386

Поспілкуватись з менеджеркою політико-аналітичних курсів:

 

Ольга Кучер

viber-image

[email protected]
380631385247