Короткострокові курси

вечірні курси | воркшопи | онлайн курси

Найближчі курси:

Шлях до фінансової свободи

Спільний курс від KSE та експертів компанії iPlan.ua про те,
як і куди інвестувати розумно

Початок 11 листопада

Реформи на пальцях

Курс про реформи з точки зору впливу на економіку країни, бізнес та громадян.

Початок 24 листопада

Основи бізнес-інтелідженс та візуалізації даних в Tableau

Аналізувати дані та за їх допомогою розповідати історії – це основа бізнесу у сучасному світі. BI платформа Tableau – це зручний, зрозумілий та багатофункціональний інструмент, який допоможе знайти інсайти у ваших даних та створити з них переконливі захоплюючі історії.

Початок 21 січня 2021 р.

А також незабаром:

Економіка – це (не)просто

Цей курс для тих, хто хоче зрозуміти, як працює економіка, як аналізувати та прогнозувати економічні процеси та навчитися застосовувати ці знання у бізнесі та повсякденному житті.

Початок орієнтовно в січні 2021 р.

Що приховують дані

Цей курс для тих, хто прагне отримати краще розуміння, як знайти підхід до аналізу даних, які висновки можна і не можна зробити з даних, як тестувати гіпотези і як використовувати дані для прийняття рішень

Початок орієнтовно в січні 2021 р.

Поведінкова економіка

Цей курс змінить ваше уявлення про те, як ви думаєте. Ви дізнаєтесь, як ваш випадковий інтуїтивний вибір впливає на процес прийняття довгострокових економічних та фінансових рішень в умовах невизначеності, як розпізнавати та використовувати можливі психологічні упередження для мінімізації ризиків та можливих втрат. Ці знання допоможуть вам будувати більш реалістичні стратегії у сфері маркетингу, інвестицій та управління персоналом, а також особистої продуктивності.

Початок орієнтовно в лютому 2021 р.

Фінансовий облік та бюджетування

Цей курс для майбутніх фінансових аналітиків, фінансових контролерів, людей, що прагнуть розбиратися у фінансах і оцінці фінансового стану компанії. Професійний управлінець компанії повинен вміти аналізувати фінансову інформацію будь-якої якості та складності, оцінювати інвестиційний потенціал та приймати зважені рішення щодо управління грошовими потоками компанії

Початок навесні 2021 р.

Управління проектами на планеті неприборканого часу

Чи потрібний вашій компанії проектний менеджмент? Якщо так, то як його запровадити і який метод обрати? Як перейти від гасіння “пожеж” в управлінні проектами до впорядкованої та систематизованої роботи?

Початок навесні 2021 р.

Економіка в дії: аналіз ринків та споживачів

На курсі ви дізнаєтесь про економічні фактори, які впливають на ціни товарів та послуг, про те, як працюють ринки, чим визначається поведінка споживачів, яку цінову політику обрати для максимізації прибутків, як оцінювати та прогнозувати попит.

Аналіз і візуалізація даних в R

R – один з основних сучасних інструментів для аналізу та візуалізації даних, який широко застосовується в різних сферах бізнесу, не лише в ІТ. На курсі ви познайомитеся з основними принципами роботи в R, навчитеся робити регресійний аналіз та вивчите основні пакети для візуалізації даних.

Воркшоп "Соціологічні вікенди – якісні методи"

На воркшопі ми розберемося у методиках та підводних каміннях роботи з інтерв’ю та фокус-групами, а також будемо аналізувати тексти і мову методом дискурс-аналізу. Якісні та кількісні методи не опоненти, а друзі, які доповнюють один одного. Ми поговоримо про те, як їх об’єднувати в реальній практиці, та що таке змішані методи.

Воркшоп "Соціологічні вікенди – кількісні методи"

На воркшопі професійні викладачі допоможуть вам розібратись в типах шкал та розкажуть наскільки якісною є шкала, створена з кількох змінних. Також ви розглянете поняття латентних змінних та перевірки структурних гіпотез.

Воркшоп "Як стати тигром бізнесу на азійському ринку"

Одноденний воркшоп про те, як, кому і що продавати в Азії, і що треба знати аби не помилитись з бізнес комунікаціями.

Воркшоп "Стартапи та венчурні проекти: як продати свою ідею інвестору"

Венчурні компанії і фонди за рік можуть отримати понад 1000 інвестиційних проектів, а фінансування отримають одна-дві. Ті декілька компаній, які отримали фінансування, виграли в лотереї чи вони були гарно підготовлені?

Онлайн курси:

Онлайн-курс "Аналітика даних в MS Excel"

Що потрібно для ефективного аналізу даних в економіці і бізнесі? Десять років програмування в Python? Стажування в Гарварді? Як це не парадоксально, але ні. Достатньо лише базових знань Excel. На нашому курсі ми розкажемо, як швидко виявляти взаємозв’язки в ваших даних і будувати прогнозні моделі, використовуючи потужний інструмент «Пакет Аналізу» (безкоштовна надбудова MS Excel).

Онлайн-курс "Економіка без міфів"

У світі, в якому факти і фейки тісно переплелися, бути освіченою людиною стає, як ніколи, важливо. Ми можемо приймати кращі рішення і бути більш щасливими, якщо будемо розуміти світ, у якому живемо. Київська школа економіки розробила онлайн курс, в якому ми пояснюємо, як працює економіка, та розвінчуємо основні міфи про неї.

Анонс курсу зовсім незабаром 🙂

Онлайн-курс "Системи фінансування охорони здоров'я"

Цей онлайн-курс допоможе розібратися і скласти власну думку про зміни в охороні здоров’я, що тривають в Україні.

Поспілкуватись з менеджером програм:

Віталій Заєць

[email protected]
380672174575