fbpx
profile-photo

Максим Обрізан

Доцент кафедри менеджменту, доцент кафедри економіки (за сумісництвом)

Біографія

Максим Обрізан є доцентом Київської школи економіки, до якої він приєднався в 2010 році. Максим опублікував 19 статей у SCOPUS із 595 цитуваннями та h-індексом 10. Його наукові інтереси включають економіку перехідного періоду, прикладну економіку охорони здоров’я та макроекономіку. Максим є редактором RePEc New Economic Papers з Економіки перехідного періоду та постійним рецензентом наукових статей для міжнародних видань.

Максим має 18-річний досвід викладання на бакалавраті та магістратурі в США, Україні, Грузії та Німеччині, а також у короткострокових тренінгах для бізнес-аудиторії. На знак визнання його педагогічної діяльності Максим двічі отримував нагороду «Найкращий професор» на основі оцінок студентів Магістерської програми з економічного аналізу.

Як консультант, Максим брав участь у низці проектів Світового банку, USAID та Economist Intelligence Unit як в Україні, так і за кордоном. Останнім часом Максим працює дослідником секретаріату Ради ВООЗ з економіки здоров’я для всіх.

Максим отримав ступінь доктора філософії в Університеті Айови (США, 2010) та ступінь Магістра економіки з відзнакою в Консорціумі економічної освіти та досліджень (EERC) та Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» (Україна, 2003). Він також має диплом спеціаліста з Менеджменту організацій з відзнакою Кременчуцького державного політехнічного інституту (Україна, 2000).

[email protected]