Рятуємо Життя Разом

Ваш внесок

Про фонд

KSE – це приватний вищий освітній заклад світового рівня, заснований у 1996 році Консорціумом економічних досліджень та освіти (EERC) та Фондом Євразія.

 

Благодійний фонд KSE був створений у 2007 році як дочірня інституція некомерційної корпорації у США, відпочатку зосереджений на наданні стипендій для талановитої молоді.

Про фандрайзинг кампанію з гуманітарної допомоги в Україні

Благодійний фонд KSE та українські бізнес та державні компанії розпочали кампанію з надання гуманітарної допомоги для України. Метою кампанії є закупівля необхідних товарів першої допомоги та захисних комплектів для Державної служби надзвичайних ситуацій України, Української парамедичної асоціації та Українських Сил Територіальної Оборони.

 

Працюючи безпосередньо з Урядом України, іншими фондами та волонтерськими організаціями, KSE зарекомендувала себе як один з найбільших фондів гуманітарної допомоги, що забезпечує життєво необхідні ліки та захисні комплекти для добровольців та простих громадян.

 

Незалежно від розміру, кожна пожертва має значення забеспечує необхідну допомогу! 

Нас підтримують урядовці, ТрО та бізнес

Бізнеси з усього світу долучилися до нашої кампанії. Внески надходять зі Сполучених Штатів Америки, Польщі, Японії, Німеччини, Великобританії, Індії, Бразилії та багатьох інших держав.

Підтримка від Уряду та ТрО

Статус

Проміжні звіти

Фото закупленого спорядження

Ваш внесок у порятунок життя

Експертиза KSE. Медія про нас

KSE Foundation продовжує збір допомоги для захисників України в партнерстві з ПУМБ.
Про чергову партію амуніції, яка надійшла до наших захисників

Тимофій Милованов, президент KSE, про жахи в Бучі. CNN, 5 квітня

Світлана Денисенко, Директор БФ Київська школа економіки про гуманітарну кампанію KSE