Рятуємо Життя Разом

Ваш внесок

Про фонд

KSE – це приватний вищий освітній заклад світового рівня, заснований у 1996 році Консорціумом економічних досліджень та освіти (EERC) та Фондом Євразія.

 

Благодійний фонд KSE був створений у 2007 році як дочірня інституція некомерційної корпорації у США, відпочатку зосереджений на наданні стипендій для талановитої молоді.

Про фандрайзинг кампанію з гуманітарної допомоги в Україні

Благодійний фонд KSE та українські бізнес та державні компанії розпочали кампанію з надання гуманітарної допомоги для України. Метою кампанії є закупівля необхідних товарів першої допомоги та захисних комплектів для Державної служби надзвичайних ситуацій України, Української парамедичної асоціації та інших спеціалізованих установ.

 

Працюючи безпосередньо з Урядом України, іншими фондами та волонтерськими організаціями, KSE зарекомендувала себе як один з найбільших фондів гуманітарної допомоги, що забезпечує життєво необхідні ліки та захисні комплекти для добровольців та простих громадян.

 

Незалежно від розміру, кожна пожертва має значення забезпечує необхідну допомогу! 

Нас підтримують урядовці та бізнес

Бізнеси з усього світу долучилися до нашої кампанії. Внески надходять зі Сполучених Штатів Америки, Польщі, Японії, Німеччини, Великобританії, Індії, Бразилії та багатьох інших держав.

Підтримка від Уряду

Статус

Міжнародна аудиторська компанія AC Crowe Ukraine успішно завершила аудит благодійної діяльності KSE Foundation, який підтвердив належне використання отриманих коштів у період з 24 лютого по 30 червня 2022 року.

Проміжні звіти

Благодійна програма
"Волонтерський проект "Help Ukraine"

Фото закупленого спорядження

Ваш внесок у порятунок життя

Експертиза KSE. Медія про нас

Тимофій Милованов, президент KSE, про жахи в Бучі. CNN, 5 квітня

Світлана Денисенко, Директор БФ Київська школа економіки про гуманітарну кампанію KSE