profile-photo

Оксана Сироїд

Викладачка Київської школи економіки

Біографія

Оксана Сироїд є випускницею Оттавського університету, у якому здобула ступінь LL.M. (Master of Laws). Має ступінь магістра права Київського національного університету імені Тараса Шевченка (2002) та ступінь бакалавра політології Національного університету «Києво-Могилянська академія» (1997).

Почала професійну діяльність у 1994 як помічниця Михайла Гориня, голови Української республіканської партії, пізніше працювала помічницею народного депутата Ігоря Юхновського, експертом Секретаріату Кабінету Міністрів України та у різних міжнародних проектах.

З 2004 до 2012 займала позицію національного менеджера проектів в Україні з верховенства права Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

З 2012 до 2014 — директорка Всеукраїнського благодійного фонду «Українська правнича фундація».

Сферами законодавчого зацікавлення пані Сироїд є безпека і оборона, правосуддя, органи правопорядку, місцеве самоврядування, державна служба. Оксана є член Конституційної Комісії.

Оксана Сироїд – співавтор підручників з адміністративного правосуддя та правового аналізу і нормопроектування. З 2007 року викладає у Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Викладала на програмі MBA in Public Administration у МІМ-Київ та на магістерській програмі з публічної політики та врядування у Київській школі економіки.