fbpx
profile-photo

Олег Нів’євський

Декан факультету магістерських економічних студій, доцент, Засновник Центру досліджень продовольства та землекористування

Біографія

Олег Нів’євський є доцентом та деканом Факультету магістерських економічних студій  університету “Київська школа економіки”. Олег має понад 18 років міжнародного досвіду з прикладних досліджень ринків агропродовольчої продукції та факторів виробництва та ланцюгів створення вартості, розвитку сільських територій, а також економіки транспорту. Його дослідницькі інтереси також охоплюють просторову економіку, економетрику, аналіз ефективності та продуктивності.

Олег є засновником Центру досліджень продовольства та землекористування Київської школи економіки у 2020 році (https://kse.ua/kse-impact/center-for-food-and-land-use-research-c4flur/) та співорганізатор першого семінару Європейської асоціації аграрних економістів (155-й семінар EAAE) в пострадянський час на пострадянському регіоні в Києві в 2016 році. Олег також вніс значний внесок у кілька великих реформ в Україні, включно з комплексною реформою ринку землі та запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення в рамках Програми Світового банку та ЄС «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні» та в якості радника з економічної політики проекту «Реформування інвестиційного клімату» Групи Світового банку в Києві у 2012-18 рр. Досвід Олега охоплює Німеччину, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Уганду, Танзанію, Нігерію, Гану та Україну.

Олег отримав ступінь доктора філософії в галузі аграрної економіки та прикладної статистики в Геттінгенському університеті (Німеччина, 2010) та ступінь магістра з економіки в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (Україна, 2004). Він також має диплом з фізики Національного Кам’янець-Подільського університету (Україна, 2001).

Facebook