fbpx

UaFoodTrade

UaFoodTrade – Пілотний проект зі сталої інтернаціоналізації науково-дослідних структур України в умовах глобалізації агропродовольчого сектору України.

UaFoodTrade

Сфера дослідження: продовольчі мережі

Тривалість проекту:  15.11.2017 – 30.11.2020

Основною метою проекту є подальший розвиток та зміцнення світової інтеграції науково-дослідних структур агропродовольчої сфери України.

Проект передбачає виконання чотирьох взаємопов’язаних складових етапів.  Перший етап проекту передбачає створення спільної дослідницької групи, основною метою якої, буде дослідження проблеми інтеграції української продовольчої сфери в  регіональні та міжнародні ринки.

Метою другого етапу проекту є нарощування потенціалу Київської школи економіки (KSE) в Україні, яка стане основним майданчиком  для проведення літньої школи, різноманітних семінарів та воркшопів, які зможуть відвідувати студенти та викладачі інших українських науково-дослідних установ та університетів.

Проведення дослідницької роботи та зміцнення дослідницького потенціалу уможливить реалізацію третього етапу проекту – створення проектного офісу в KSE. Проектний офіс координує співпрацю між командами проекту, зокрема в Німеччині (IAMO) та Україні (KSE), підтримує відносини з іншими українськими університетами та координує роботу по реалізації четвертого етапу – розробку концепції подальшої роботи проекту: створення підрозділу кафедри “Міжнародної агропродовольчої  економіки” в KSE, в рамках проекту, і пошуку нових джерел фінансування для створення дослідницького центру, який в перспективі, має продовжити роботу підрозділу.

Партнери:

Київська Школа Економіки (KSE), Україна

Контакти:

Олександр Перехожук

Leibniz Institute of Agricultural Development in Transition Economies (IAMO)

Theodor-Lieser-Str. 2, 06120 Halle (Saale), Germany

Tel.: +49 345 2928-236

Fax: +49 345 2928-299

https://www.iamo.de

Олег Нів’євський

Київська школа економіки

вул Миколи Шпака 3

03113 Київ, Україна

Тел.: +380444928012, +30979376296