fbpx

Центр соціологічних досліджень, децентралізації та регіонального розвитку

На головну

Соціологічні дослідження

Основною метою нашого Центру є посилення дослідницького потенціалу KSE Institute у сфері соціологічних досліджень. Тісно співпрацюючи з українськими стейкхолдерами, ми проводимо опитування та дослідження, які є важливими для формування змін у політиці.

Крім того, ми прагнемо встановити та підтримувати високі стандарти для таких досліджень в Україні, сприяючи розвитку культури професійних досліджень та ефективного аналізу.


Проекти:

Потреби та проблеми українських підприємиць в умовах повномасштабної війни

Автори проаналізували стан жіночого бізнесу в Україні, фокусуючись на мікропідприємствах та МСБ, а також описали потреби та проблеми українських підприємиць, зокрема вразливих груп. 

Дослідження здійснювалося в рамках проєкту Good Governance Fund «Ревіталізація бізнес клімату в Україні», який фінансується UK International Development від уряду Великої Британії.  Імплементатори проєкту — Abt Britain та Київська Школа Економіки. Дослідження стало можливим завдяки сприянню Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства економіки України та Офісу з розвитку підприємництва та експорту.


Індекс майбутнього (Індекс дитячого благополуччя) 

Індекс майбутнього (Індекс дитячого благополуччя) – це комплексна оцінка існуючої ситуації з благополуччям дітей в Україні, яка надасть можливість впроваджувати ефективні програми та проекти для вирішення критичних проблем серед дітей, спричинених повномасштабною війною. Індекс майбутнього (Індекс дитячого благополуччя), розроблений за ініціативи Фонду Олени Зеленської та Київської школи економіки за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, та має на меті розкрити різні аспекти, що впливають на добробут дітей в Україні.