fbpx

Програма з підприємницької діяльності для ветеранів АТО й ООС

Програма з підприємницької діяльності для ветеранів АТО/ООС створена з метою допомогти учасникам подолати страх і невпевненість перед відкриттям власної справи та зробити крок до нових можливостей у мирному житті.

Опис

Програма була створена для ветеранів, які хочуть розпочати власну справу або масштабувати вже наявний бізнес. Історія програми для ветеранів розпочалась з весни 2018 року, коли Київською школою економіки було проведено перші 3 хвилі навчання у Києві. У 2019-2020 роки навчання проходило в регіонах:

 

Харків: червень – вересень 2019 року 

Миколаїв:  жовтень – грудень  2019 року 

Вінниця: листопад 2019 року – січень 2020 року

 

За час існування Програми було створено спільноту випускників, які стали успішними підприємцями та підтримують тих, хто лише робить перші кроки на шляху до власної справи.

 

Програма розрахована на 2,5 місяця і передбачає 10 навчальних модулів, передзахист та фінальний захист. Навчання проходить раз на тиждень, з обв’язковим виконанням домашніх завдань, пов’язаних з проєктом учасника програми. Протягом навчання ветерани вивчають основи стратегічного планування, операційного менеджменту, маркетингу та просування, продажів та навичок презентації, командоутворення та фінансів. І як результат – презентують свій проєкт з комплексним баченням та фінансовими розрахунками.Вдячні за підтримку нашим партнерам: Zagoriy Foundation, Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні.

Більше інформації Менше інформації
Тривалість

2,5місяці

Початок

2021-02-12

Формат

Середньострокові

Мова

Українська

Ми чекаємо вас на нашій програмі!