Програма з підприємницької діяльності для ветеранів АТО та ООС

Програма з підприємницької діяльності для ветеранів АТО створена з метою допомогти учасникам подолати страх і невпевненість перед відкриттям власної справи та зробити крок до нових можливостей у мирному житті.

Опис

Програма з підприємницької діяльності для ветеранів АТО та ООС. Історія Програми розпочалась з 2018 року, коли Київською школою економіки було проведено перші 3 хвилі навчання у Києві. У 2019-2020 роки навчання проходить в регіонах:Харків: червень – вересень 2019 року 
Миколаїв:  жовтень – грудень  2019 року 

 

Вінниця: листопад 2019 року  – січень 2020 року
*У 2020 році буде набір груп у Дніпрі, Житомирі, Львові та Києві.

Програма розрахована на 2,5 місяці та передбачає 10 навчальних модулів. Навчання проходить у комбінованому форматі: 1 навчальний день на тиждень в аудиторії та 1 навчальний день на тиждень онлайн. Протягом навчання учасники вивчають основи стратегічного планування, маркетингу, продажів, командоутворення тощо. І як результат презентують свій бізнес-план з комплексним баченням та фінансовими розрахунками. Найкращі проекти отримують подарунки та підтримку.

За час існування Програми було створено спільноту випускників, які стали успішними підприємцями та підтримують тих, хто лише робить перші кроки на шляху до власної справи.Вдячні за підтримку нашим партнерам: Zagoriy Foundation, Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні.

Більше інформації Менше інформації
Тривалість

2,5місяці

Початок

2018-09-23

Формат

Середньострокові

Мова

Українська