fbpx
profile-photo

Анна Власова

PhD, MBA, професорка KSE, засновниця HRM School

Біографія

Працювала в Академії Наук, Київському національному економічному університеті (КНЕУ), Міжнародному інституті бізнесу (МІБ), Києво-Могилянської бізнес школи (kmbs). Брала участь в спільних дослідженнях з менеджменту з Лондонської Бізнес-Школою [LBS] і в навчальних проектах USAID, CIDA, DANIDA і GIZ (Американського, Канадського, Датського і Німецького агентств міжнародного розвитку); проектах Світового Банку, Фонду Держмайна України та Національного агентства України з питань державної служби.

Більше 20 років проводить програми професійного розвитку для менеджерів з управління людськими ресурсами та програми управлінського розвитку для власників і топ-менеджерів.

Анна Власова стажувалася з питань менеджменту та управління людськими ресурсами в провідних компаніях США, Канади, Франції, Данії. Магістр з бізнес-освіти Університету економіки та права Екс-ан-Прованс – Марсель, Франція [University of Economics and Law, d’Aix-Marseille, France]. Має диплом з менеджменту Європейського Фонду Розвитку Менеджменту [efmd].