fbpx
profile-photo

Сергій Гвоздьов

PhD, MBA, професор KSE, бізнес-консультант

Біографія

З 1994 року основними напрямками діяльності Сергія є викладання, підготовка та консультування в управлінні проектами та операціями.
У 1996 році Сергій зайняв посаду директора бізнес-школи при Львівському інституті менеджменту (ЛІМ).
У 2004 році Сергію було запропоновано посаду заступника декана Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs). Школу kmbs було визнано кращою бізнес-школою України в 2005, 2006 та 2007 роках.
В результаті, він розпочав новий курс для топ-менеджерів і власників бізнесу – «Innovations Projects Management», під час якого бізнес професіонали можуть розвивати реальні технологічні ідеї.
Серед клієнтів Сергія були: фармацевтичні корпорації, українські виробники мінеральної води, найбільша мережа ресторанів України Fast Food Systems, Авіто – національний дистриб’ютор Procter and Gamble в Україні, Mens – регіональний дистриб’ютор телекомунікаційного обладнання, Universal Insurance Company , Комерційний банк ПриватБанк, АТ “Райффайзен Банк Аваль” та ін.

Сергій є експертом з бізнес-планування, консалтингу, відносин з клієнтами, розвитку менеджменту, управління операціями, управління проектами, управління ланцюгами поставок, TOC.

МВА у Львівському інституті менеджменту; Львівський державний університет, Ступінь з прикладної математики; Програма підвищення кваліфікації для викладачів, бізнес-школа в Wayne State University.