fbpx

«Програма з підприємницької діяльності для учасників АТО та ООС» вперше виходить у регіони!

3 червня, 2019

Київською школою економіки вже було проведено три хвилі навчання для більш ніж 100 учасників, які разом реалізували близько 50 проектів. Четверта хвиля програми масштабується та запрошує до участі представників зі всієї України на безкоштовне навчання у Харкові та Миколаєві.  

Учасники отримають унікальну можливість вивчити основи планування, маркетингу, фінансів, управління персоналом та продажів. Та, як результат, розробити бізнес-план власної справи, заручившись допомогою досвідчених викладачів Київської школи економіки та випускників минулих хвиль.

Набір учасників розпочався 1 червня 2019, якщо Ви хотіли би долучитися до програми, маєте особливу ідею або велике бажання відкрити/масштабувати власний бізнес – заповнюйте анкету за посиланням: https://forms.gle/nLXp5MT5goYD4o3g6.

Наразі відбуваються два набори:

  • червень-серпень (м. Харків)
  • вересень-листопад (м.Миколаїв)

Програма розрахована на 2,5 місяці та передбачає 10 навчальних модулів (2 дні на тиждень).  

Навчання проводиться Київською школою економіки спільно з організаціями-партнерами за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Детальніше ознайомитися з результатами попередніх програм можна за посиланнями:

Детальніше про програму: https://kse.ua/ua/kse-program/ato/

З будь-якими питаннями або пропозиціями партнерства/інформаційної підтримки можна звертатись до координатора програми Адель Шаповалової на електронну адресу [email protected] або за номером +380674347221.