MBA для керівників державних підприємств

Ми запрошуємо керівників та працівників підприємств з державною формою власності здобути якісну освіту міжнародного зразка та інвестувати свій час у розвиток та набуття першокласних знань та навичок для управління компаніями

Опис

Програма створена спеціально на замовлення державних компаній та за підтримки Міністерства економічного розвитку та торгівлі (МЕРТ) і увібрала в себе досвід Київської школи економіки в подібних проектах та знання кращих викладачів та експертів з різних бізнес дисциплін.

МВА програма для керівників державних підприємств має на меті впровадити сучасні стандарти менеджменту, змінити корпоративну культуру та перетворити держкомпанії на ефективні та конкурентноспроможні підприємства.

Ми хочемо побудувати спільноту менеджменту сучасного рівня, яка здатна трансформувати державні підприємства в успішні, прозорі, ефективні та прибуткові компанії.

Цілі програми:


  • Сприяння поточному процесу трансформації держпідприємств в успішні, прозорі, ефективні та прибуткові компанії.

  • Підтримка уряду України у відборі та розвитку нових керівників, що стануть лідерами перетворень державних підприємств. Відбір та навчання кращих керівників державних підприємств та формування «золотого кадрового резерву» галузі.

  • Роз’яснення та популяризація серед обраних керівників концепції створення вартості за допомогою сучасних технологій корпоративного управління, ефективного операційного менеджменту, можливостей ринків капіталу та інших підходів сучасного адміністрування.

  • Обмін міжнародним досвідом та кращими практиками в управлінні державними підприємствами та їх трансформації, шляхом запрошення відомих міжнародних експертів, професорів університетів та практиків.


Вартість курсу вказана на академічний рік 2019-2020.

Більше інформації Менше інформації
Тривалість

12місяців

Початок

2019-04-01

Дипломні

MBA

Ціна

$ 6000

Мова

Українська