fbpx

Менеджмент державних підприємств

Ми запрошуємо керівників та працівників підприємств з державною формою власності здобути якісну освіту міжнародного зразка та інвестувати свій час у розвиток та набуття першокласних знань та навичок для управління компаніями

Опис

Програма створена на основі англомовної KSE MBA програми та увібрала в себе досвід Київської школи економіки в подібних проектах та знання кращих викладачів та експертів з різних бізнес дисциплін.

Програма “Менеджмент державних підприємств” має на меті впровадити сучасні стандарти менеджменту, змінити корпоративну культуру та перетворити держкомпанії на ефективні та конкурентоспроможні підприємства.

 

Цілі програми:

  • Сприяння поточному процесу трансформації держпідприємств в успішні, прозорі, ефективні та прибуткові компанії.
  • Підтримка уряду України у відборі та розвитку нових керівників, що стануть лідерами перетворень державних підприємств. Відбір та навчання кращих керівників державних підприємств та формування «золотого кадрового резерву» галузі.
  • Роз’яснення та популяризація серед обраних керівників концепції створення вартості за допомогою сучасних технологій корпоративного управління, ефективного операційного менеджменту, можливостей ринків капіталу та інших підходів сучасного адміністрування.
  • Обмін міжнародним досвідом та кращими практиками в управлінні державними підприємствами та їх трансформації, шляхом запрошення відомих міжнародних експертів, професорів університетів та практиків.

 

Дизайн та наповнення програми створюється індивідуально відповідно до цілей та запитів клієнта. Нижче представлений приклад переліку курсів навчальної програми.

Більше інформації Менше інформації
Тривалість

до 20 місяців

Будемо раді відповісти на усі ваші запитаня: 

Viber, WhatsApp +380 67 441 01 11

[email protected]