Менеджмент в державних підприємствах

Ми запрошуємо керівників та працівників підприємств з державною формою власності здобути якісну освіту міжнародного зразка та інвестувати свій час у розвиток та набуття першокласних знань та навичок для управління компаніями

Опис

Програма створена на основі англомовної KSE MBA програми та увібрала в себе досвід Київської школи економіки в подібних проектах та знання кращих викладачів та експертів з різних бізнес дисциплін.

Програма “Менеджмент в державних підприємствах” має на меті впровадити сучасні стандарти менеджменту, змінити корпоративну культуру та перетворити держкомпанії на ефективні та конкурентноспроможні підприємства.

Ми хочемо побудувати спільноту менеджменту сучасного рівня, яка здатна трансформувати державні підприємства в успішні, прозорі, ефективні та прибуткові компанії.

Цілі програми:

  • Сприяння поточному процесу трансформації держпідприємств в успішні, прозорі, ефективні та прибуткові компанії.
  • Підтримка уряду України у відборі та розвитку нових керівників, що стануть лідерами перетворень державних підприємств. Відбір та навчання кращих керівників державних підприємств та формування «золотого кадрового резерву» галузі.
  • Роз’яснення та популяризація серед обраних керівників концепції створення вартості за допомогою сучасних технологій корпоративного управління, ефективного операційного менеджменту, можливостей ринків капіталу та інших підходів сучасного адміністрування.
  • Обмін міжнародним досвідом та кращими практиками в управлінні державними підприємствами та їх трансформації, шляхом запрошення відомих міжнародних експертів, професорів університетів та практиків.

Більше інформації Менше інформації
Тривалість

21місяць

Ступінь

MBA

Ціна

₴ 176400

Вартість навчання

Вартість програми на 2020-2021 академічний рік: 176 400 грн, сума розподілена на рівномірні квартальні платежі протягом року

Будемо раді відповісти на усі ваші запитаня: 

Viber, WhatsApp +380 67 441 01 11

[email protected]