fbpx
profile-photo

Тимур Коритний

Менеджер IT програм континентальної Європи в Origin Enterprises Group, IT Директор України в Agroscope International

Тимур володіє адміністративними та управлінськими навичками в галузі ІТ та управлінні даними з 24-річним професійним досвідом, включаючи великий міжнародний досвід управління міжнародними проектами в Європі, на Близькому Сході та Євразії.

Робочі записи включають посади в Coca-Cola, пізніше як начальник управління ІТ та збуту для компанії Danone та Sanofi.

МВАI у Київській школі економіки (KSE, в процесі), ступінь Магістра з Соціології (диплом з відзнакою) в Міжнародній академії управління персоналом (МАУП), ступінь Бакалавра з Соціології Національного університету Києво-Могилянської академії.

 

Підготовчий курс
Основи Excel для бізнесу

Excel залишається однією з найбільш використовуваних платформ для обробки але більшість його користувачів не застосовують в повному обсягу всі його можливості. Метою цього курсу є навчити як Excel може бути більш професійно застосований для обробки даних, звітування та співпраці в команді.

Сучасна практика ведення бізнесу вимагає очікуваного рівня навичок роботі в Excel та належного підходу під час роботи з документами та звітами в групах та командах, тому поточний курс буде містити безліч підказок та порад для студентів щодо побудови власного підходу та стилю.