fbpx

Центр журналістики

Опис

Ми сповідуємо доказову журналістику: журналістику фактів та аргументованих позицій. Розглядаємо її як бізнес із важливою соціальною функцією, а не як інструмент політичного впливу. Ми віримо, що якісні медіа допомагають країнам еволюціонувати, сприяють миру та розвитку.

Суспільства покращуються лише через діалог, через обговорення важливих, але не завжди помітних подій та процесів. Справжні журналісти мають формувати порядок денний, контролювати й оцінювати рішення та дії влади й таким чином  сприяти економічному розвитку країни.

Напрямки діяльності Центру:

1) Освіта для журналістів

2) Події для журналістів

3) Дослідження

4) Консультації з питань медіа та комунікацій

  • Деталі надаються за додатковим запитом.

5) Виготовлення контенту

Засновники Центру

  • У 2017 році у рамках своєї місії з підвищення рівня економічної дискусії та фінансової грамотності населення, що прямо впливають на якість прийнятих рішень, Київська школа економіки, VoxUkraine, Visa та ICU заснували Центр вдосконалення економічної журналістики.

Партнери у різні роки

  • Visa, ICU, USAID/Internews Network, Нова Пошта, Київстар, USAID/UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS”, Budget Watchdog за підтримки Уряду Німеччини через проєкт “Ефективне управління державними фінансами ІІІ”, що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, Посольство США в Україні, UNDP/VoxUkraine, Університет Осло, Фонд Євразія/TAPAS, USAID/Dixi Group

Проекти