Програма “Ринки, економіка та аналіз даних” для економічних журналістів

Безкоштовна модульна навчальна програма, розроблена Київською школою економіки спеціально для представників медіа. Інтенсивне навчання для тих, хто вірить, що журналісти впливають на економічне зростання і хоче долучитися до цього впливу

Опис

Ми віримо, що ЗМІ недаремно називають “четвертою владою”. ЗМІ мають бути не просто джерелом актуальної інформації. Їхня задача – допомагати країнам еволюціонувати. Суспільство розвивається лише через діалог, через обговорення важливих, але не завжди помітних подій та процесів. Журналісти мають формувати порядок денний, контролювати й оцінювати рішення та дії влади й таким чином сприяти економічному розвитку країни.

У рамках своєї місії з підвищення рівня економічної дискусії та фінансової грамотності населення, що прямо впливають на якість прийнятих рішень, Київська школа економіки, VoxUkraine, Visa та ICU за підтримки Київстар заснували Центр удосконалення економічної журналістики.

Програма “Економіка, ринки та аналіз даних” розроблена Київською школою економіки спеціально для представників медіа. Інтенсивне навчання для тих, хто вірить, що журналісти впливають на економічне зростання і хоче долучитися до цього впливу.

Вся інформація доступна за емейлом [email protected]

Більше інформації Менше інформації
Тривалість

3місяці

Початок

2019-03-11

Формат

Середньострокові

Мова

Українська