fbpx

Програма "Аналіз політики: від теорії до дії"

Програма спрямована на удосконалення управлінських навичок та надання інструментарію аналізу політик професіоналам з державного та громадського секторів

Опис

Розробка та аналіз публічної політики – відносно новий для України, але дуже перспективний формат вирішення суспільних проблем, що успішно використовується в усьому світі. Він дозволяє ідентифікувати проблему політики, запропонувати варіанти її вирішення, передбачати та аналізувати ефекти від реалізації того чи іншого підходу. На фахівцях/чинях, що працюють в цій сфері, лежить велика відповідальність, адже саме вони визначають, на що має бути спрямована увага державних та/або регіональних органів влади та який вектор розвитку необхідно обрати задля позитивних змін.

Навчально-практична програма “Аналіз політики: від теорії до дії” розроблена з метою допомогти опанувати знання та навики з аналізу та розробки політики тим, хто розробляє та просуває реформи, що впливають на життя людей.

Завдяки циклу тренінгів учасники/ці разом з викладачами/ками опановували важливі навики та інструменти та отримали змогу застосувати їх на прикладі власної професійної діяльності. Результатом навчальної програми учасників/ць є аналітично-практичний документ з цікавої для них тематики, який містить поглиблений аналіз проблеми та план діяльності з її вирішення.

Програма містила такі навчальні блоки:

  • основи аналізу політики;
  • кількісні та якісні методи;
  • моніторинг та оцінка публічної політики;
  • лідерство та відповідальність;
  • управління проектами;
  • комунікації.

Програма відбулась за підтримки National Endowment for Democracy.

Більше інформації Менше інформації
Тривалість

6місяців

Початок

2018-05-18

Мова

Українська