fbpx
profile-photo

Христина Голинська

Кандидатка політичних наук, викладачка кафедри публічного врядування Київської школи економіки

Біографія

Христина є кандидаткою політичних наук, брала участь у багатьох навчальних програмах та стажуваннях, у тому числі зарубіжних. Зокрема, вона є випускницею програми “Лідерство у державних фінансах” (жовтень 2015 – травень 2016) від Київської школи економіки; Legislative Education and Practice Program (сьогодні Professional Fellows Programs), яка передбачала тримісячне стажування в Сенаті Штату Массачусеттс та курс лекцій в Гарвардському університеті; програми стажування у Європейському парламенті (4 тижні).

Більше року вона обіймала посаду Начальниці Відділу інформаційних досліджень та зв’язків з громадськістю університету, також працювала менеджеркою програм Інституту лідерства та управління УКУ і досі викладає окремі курси на програмі з управління неприбутковими організаціями.

Христина розвиває і дослідницьку кар’єру, беручи участь у проектах Гаазського центру стратегічних студій. Зокрема, у квітні 2018 р. вона була співавторкою discussion note “Чому НАТО може хотіти вступу України?”, який було представлено на Київському безпековому форумі.

У 2012 р. Христина була співзасновницею ГО “Демократичний Альянс Жінок”, яку очолювала з серпня 2014 р. до січня 2018 р.

Проекти

image
image