fbpx
profile-photo

Віолетта Москалу

Докторка філософії (Management Sciences), Університет Лотарингії, Франція

Біографія

Віолетта Москалу є викладачкою Лотаринзького Університету та Університету Paris-Est Créteil у Франції та міжнародним консультантом у рамках програм технічної допомоги країнам, що розвиваються, у співпраці з ENA Париж, ЄС, Радою Європи, Міжамериканським Банком Розвитку, USAID.

Доктор Віолета Москалу має значний професійний досвід роботи консалтингу, викладання та коучингу в проектах міжнародного розвитку та технічної допомоги (організаційна реструктуризація, управління, нарощування спроможності, підготовкa та підвищення кваліфікації, освітній інжиніринг).

Основні напрями науково-дослідницької та експертної діяльності Віолетти: управління людськими ресурсами, управління змінами, інструменти управління, управління знаннями та інтелектуальним капіталом, управління конфліктами, комунікації, розвиток особистості, емоційний інтелект, інклюзивне лідерство, “нетвократія” (нова парадигма глобального розвитку, поєднання мережевого горизонтального суспільства та демократії).

Віолетта володіє шістьма мовами. Працювала у таких країнах як Франція, Гаїті, Україна, Албанія, Марокко, Кот-д’Івуар, Гвінея-Конакрі. Є засновницею Global Ukraine Foundation, співзасновницею Global Ukrainians Forum (мережа українських лідерів, високоосвічених та глобально-думаючих експертів).