profile-photo

Мустафа Найєм

Заступник гендиректора Державного Концерну Укрборонпром

Біографія

Мустафа Найєм закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю інженер з інформаційно-вимірювальної техніки. У 2004-2005 роках працював кореспондентом відділу “Київські новини” інформаційного агентства “Контекст-Медіа”, а з 2005 по 2007 рік був кореспондентом газети “Коммерсантъ”. З 2006 року – кореспондентом і автором журналістських розслідувань інтернет-видання “Українська правда”.

В 2007 році працював редактором-спецкореспондентом у програмі “Свобода Савіка Шустера”. Згодом став одним з редакторів компанії “Студія Савіка Шустера”. В 2013 разом зі своїми колегами-журналістами став співзасновником Hromadske.tv. Окрім цього, є співзасновником “Global Office”, громадської організації, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції.

У 2014 році взяв участь у позачергових виборах до Верховної Ради України. Балотувався під № 20 партійного списку “Блоку Петра Порошенка”. У парламенті є членом Комітету з питань європейської інтеграції. Мустафа є членом партії “Демальянс”. Нині викладає в Київській школі економіки, Civil and Political School та Українській академії лідерства.