fbpx

Прикладний семінар “Економіка дітонародження та заходи пронаталістської політики”

Опис

У розвинених країнах спостерігається зниження народжуваності зі зростанням рівня доходів, тобто коли країни стають багатшими, сумарний коефіцієнт народжуваності з часом зменшується.


Запрошуємо обговорити економічне підгрунтя цього явища. Якою мірою в Україні рівень добробуту пов’язаний зі схильністю батьків більше інвестувати в якісні характеристики нащадків, а отже, і відмовитися від більшої кількості дітей? Якою мірою в Україні можна суміщати батьківство з кар’єрними можливостями?

 

Розглянемо досвід та поточну ситуацію у кількох країнах: Україні, Грузії, Білорусі, Латвії та Польщі. Поговоримо, які шляхи знаходять уряди інших країн для того, щоб подолати ці перешкоди та підвищити народжуваність і що з цього могла б використати Україна. 

 

 

Семінар проходитиме українською мовою. 

 

 

Про спікера

Ганна Вахітова – викладачка та дослідниця Київської школи економіки. Отримала ступінь Ph.D. з економіки в університеті штату Кентуккі у США. До сфери її наукових інтересів належить міграція та економіка праці, освіта та розвиток, а також економіка інновацій. 

 

 

Дослідження вперше було опубліковано в рамках циклу аналітичних записок FROGEE, спрямованих на огляд та популяризацію економічних досліджень, присвячених питанням гендерної рівності. 

 

 

Просимо вас пройти коротке опитування, його результати будуть використані під час семінару – https://forms.gle/LGGkwo7M6CkiNrzn6

 

 

Семінар проходить за фінансової підтримки Швеції.