fbpx
profile-photo

Ганна Вахітова

Доцент кафедри економіки

Біографія

Ганна Вахтіова (ORCID: 0000-0002-5138-0838) є доцентом і старшим економістом на факультеті магістерських програм з економічних студій Київської школи економіки (Україна) та запрошеним науковим співробітником Університету Південної Данії. Основні дослідницькі інтереси Ганни пов’язані з економікою міграції (трудові мігранти, ВПО) з акцентом на освіту, навички та зайнятість.

Ганна Вахітова приєдналася до KSE у 2006 році. Протягом 16 років вона викладає такі курси, як державна економіка, економіка перехідного періоду, економетрика (часові ряди, панельні дані та моделі для обмежених залежних змінних), аналітика для маркетингу та методи наукових досліджень в економіці.

Як прикладний економіст Ганна бере участь у численних проектах (в якості керівника або члена команди) з міграції та таких суміжних тем як освіта, розвиток сектору охорони здоров’я, гендер і добробут. Пані Вахітова має понад 18 років досвіду з аналізу даних, оцінці впливу політик та тематичних досліджень для Світового банку, Міжнародної організації з міграції, Міжнародної організації праці, Європейського фонду освіти, Європейського Союзу (Горизонт 2020) та українського уряду.

Ганна регулярно публікує колонки та дає інтерв’ю ЗМІ.

Опубліковані статті:

Статті у розробці: