Іспит на отримання стипендії на магістерські програми з економіки у KSE – 17 березня

17 березня відбудеться іспит на отримання стипендії на навчання у 2019/2020 навчальному році на магістерських програмах "Економічний аналіз" та "Економіка бізнесу та фінансів".

Опис

Які стипендії доступні у 2019/2020 навчальному році?

Київська школа економіки надає стипендії, які покривають 80%-100% вартості навчання та грант “Таланти з регіонів”. На програму “Економічний аналіз” KSE надає до 45 стипендій на навчання, на програму “Економіка бізнесу та фінансів”- до 3 стипендій.

Як отримати стипендію?

 1. Подати документи до 14 березня онлайн або особисто в Київську школу економіки (вул. Дмитрівська 92-94), офіс 404, звертатися до Максима Головіна)).
 2. Скласти іспит на отримання стипендії 17 березня.
 3. Отримати рішення комісії з розподілу студентів щодо типу та розміру стипендії, яку ви отримали.

Які документи необхідно подати?

 1.       Аплікаційна форма
 2.       Мотиваційне есе (англійською мовою)
 3.       Два рекомендаційні листи (українською або англійською мовою)
 4.       Виписка з оцінками із залікової книжки (можна взяти у деканаті вашого університету) або копія диплому бакалавра та додаток до нього, якщо ви вже закінчили навчання
 5.       4 фотографії 3 см x 4 см
 6.       Копію паспорта та ідентифікаційного коду
 7.       Інші документи, які ви вважаєте необхідними, наприклад, ваші публікації, нагороди, результати тестувань (GRE, TOEFL, IELTS) тощо.

Усі документи можна подати онлайн (подати документи) або особисто в Київську школу економіки (вул. Дмитрівська 92-94, офіс 404, звертатися до Максима Головіна)

 

Як проходитиме іспит?

Це комплексний іспит, мета якого перевірити знання та мотивацію вступника. Іспит проходитиме за таким розкладом:

10.00-11.20 – математика (письмово) (максимум 30 балів)

11.30-12.50 – економіка (письмово) (максимум 30 балів)

13.00-13.30 – англійська мова (письмово) (максимум 10 балів)

з 14.00 – інтерв’ю (англійською мовою) (максимум 30 балів)

Таким чином, максимально на іспиті можна отримати 100 балів.

Детально про те, які теми будуть включені в іспит, дивіться за посиланням – Іспит на отримання стипендії.

Для підготовки до іспиту радимо вирішити завдання попередніх років, вони доступні за посиланням – Зразки іспитів попередніх років.

 

Як розподілятимуться стипендії?

Під час подачі документів на стипендії вступник повинен обрати тип стипендії, на яку він подається:

  • академічна (merit-based). Цю стипендію отримають вступники, які наберуть найбільшу кількість балів на іспиті 17 березня. Стипендія включає покриття вартості навчання у розмірі 80%-100%.
  • соціальна (need-based). Стипендію буде надано вступникам, які успішно складуть іспит та подадуть документи, що підтверджують фінансову потребу (нададуть мотиваційний лист для отримання соціальної стипендії, довідку про склад сім’ї, довідку про доходи сім’ї). Стипендія включає покриття вартості навчання у розмірі 80%-100%.
  • обидві (академічна+соціальна). Стипендія надається вступникам, які отримають високий бал на іспиті та продемонструють фінансову потребу (нададуть мотиваційний лист для отримання соціальної стипендії, довідку про склад сім’ї, довідку про доходи сім’ї). Стипендія включає покриття вартості навчання у розмірі 100%, а також, за рішенням комітету з фінансової допомоги, додатково може бути надано безкоштовне проживання хостелі та/абоі щомісячну стипендію, яка виплачується студенту.
  • грант “Таланти з регіонів”. Отримати грант можуть вступники, які отримали бакалаврську освіту в університетах за межами Києва та мають реєстрацію не в Києві, успішно склавши іспит 17 березня та підтвердивши фінансову потребу (надавши мотиваційний лист для отримання соціальної стипендії, довідку про склад сім’ї, довідку про доходи сім’ї). Стипендія включає покриття вартості навчання у розмірі 100%, безкоштовне проживання у хостелі та щомісячну стипендію, яка виплачується студенту.  

Апліканти, які подаються на соціальну стипендію та грант “Таланти з регіонів” будуть запрошені на інтерв’ю з представниками фінансового відділу, після якого буде прийняте рішення про надання стипендії чи гранту.

Ми дуже просимо вступників відповідально поставитися до вибору типу стипендії і обирати соціальну тільки, якщо дійсно є фінансова потреба. Якщо у вас є можливість оплатити витрати на проживання самостійно, будь ласка, дайте можливість отримати цю стипендію студентам, які, за її відсутності, не зможуть навчатися у Київській школі економіки.

На основі результатів вступного іспиту, розгляду пакету документів та  інформації від меценатів про доступні стипендії, комітет з надання фінансової допомоги прийме рішення про розподіл стипендій між аплікантами. Про рішення щодо отримання стипендії вступники будуть повідомлені до 31 березня.

 

Якщо маєте питання щодо участі в іспиті, подачі документів чи навчання, будь ласка, звертайтеся до Наталії Заїки, керівника відділу з набору студентів, на пошту [email protected] або телефоном 067 434 71 63 (також Телеграм, Вайбер, WhatsApp за цим номером). Приєднуйтесь до Телеграм групи Admission 2019, щоб слідкувати за новинами та не пропустити важливі поради з підготовки до іспиту: https://t.me/KSEadmission2019).