Магістерська програма з економіки бізнесу і фінансів

Програма акцентує увагу на розумінні економіки та фінансів, які необхідні для прийняття правильних рішень у бізнесі та отримання навичок, необхідних для кар’єри у бізнесі.

Опис

Магістерська програма KSE з економіки бізнесу та фінансів – це однорічна програма з виключно англійською мовою викладання. На програмі з економіки бізнесу та фінансів викладають економісти, які отримали освіту за кордоном та мають ступінь Ph.D., професори зі ступенем MBA та економісти-практики. Завдяки сучасним навичкам та знанням з економіки та фінансів випускники є конкурентними на міжнародному ринку праці. Вміння швидко структурувати задачі, системно підходити до їх вирішення, здійснювати кількісний та якісний аналіз даних та на його основі пропонувати комплексні рішення відкривають перед випускникам програми широкі кар’єрні можливості в бізнесі: інвестиційних фондах, консалтингових фірмах, аудиторських компаніях, фінансових установах та промисловості.

 

 

Що ви отримаєте після закінчення навчання?

Hard skills: Аналіз даних, Мова програмування R, Quantitative reasoning, Фінансове моделювання, Фінансовий аналіз, Прийняття рішень на основі аналізу даних.

Soft skills: Комплексний підхід до вирішення завдань, Командна робота, Критичне мислення, Тайм-менеджмент, Стресостійкість, Аналітичне мислення, Презентаційні навички.

 

 

Після навчання на програмі ви:

  • будете підготовлені приймати важливі управлінські рішення
  • будете здатні застосовувати кількісні інструменти для формулювання та вирішення бізнес питань
  • будете підготовлені до успішної кар’єри в бізнесі
  • Отримаєте диплом державного зразка та диплом університету Х’юстон (при умові виконання академічних вимог та додатковій оплаті)

 

 

Вартість навчання:

Вартість навчання на Магістерській програмі з економіки бізнесу і фінансів складає 80 000 грн за весь період навчання*. Оплата здійснюється протягом року п’ятьма рівними частинами.

Студенти, які бажають отримати магістерський диплом університету Х’юстона з прикладної економіки після закінчення програми, необхідно буде додатково оплатити вартість диплому університету Х’юстона – €1500 (для отримання диплому університету Х’юстона необхідно виконати академічні вимоги: середній бал диплому бакалавра та середній бал за блоки, які включені до програми університету Х’юстона повинен бути не нижчим за В).

* Повна вартість навчання на Магістерській програмі з економіки бізнесу і фінансів KSE становить €10,000 на рік, студенти програми автоматично отримують грант на навчання в розмірі €7,000, яка надається донорами KSE.

 

 

Відтермінування оплати

Відтермінування оплати за навчання є окремим видом фінансової допомоги, що дозволяє студентам відкласти оплату за навчання. Студент може подати прохання про відтермінування оплати після першого мінітерму.

 

Стипендії

 

 

Ampersand Education Foundation у 2020 році знову надає стипендії для студентів програми “Економіка бізнесу та фінансів”. 

 

Ampersand Education Foundation  – це об’єднання небайдужих людей, які  мають на меті створити можливості для професійної та академічної реалізації найталановитіших студентів України. 

 

У 2020 році вони надають обмежену кількість стипендій, що  передбачають повне покриття  вартості навчання  для студентів програми  “Економіка бізнесу та фінансів”. А також пропонують стипендіатам необмежений доступ до своєї мережі контактів, проводить заходи з метою найбільш ефективного старту кар’єри випускників у кращих компаніях цільових індустрій (management consulting, tech, IB/PE, FMCG). 

 

Прийом заявок на отримання стипендій почнеться

з 7 травня 2020 року та триватиме до 4 серпня 2020 (включно)

 

 

 

 

Додаткові знижки

Крім того, на програму “Економіка бізнесу та фінансів” вступники можуть отримати знижки* на навчання:

  • 10% знижки за ранню подачу документів. Для цього необхідно подати документи до 31 травня і пройти співбесіду;
  • 30% знижки за академічну успішність. Знижку отримують студенти, які під час навчання мають середній бал А- і вище.
  • 20% знижки для ветеранів АТО та їх дітей.

* вказані знижки не сумуються.

 

Більше інформації Менше інформації
Тривалість

1рік

Початок

2020-09-01

Ступінь

Магістратура

Ціна

₴ 80000

Мова

Англійська

Курси

Вибіркові курси

Терміни вступу

7 травня - 4 серпня

Реєстрація на стипендії Ampersand Foundation

1 липня

Єдиний вступний іспит з іноземної мови (бакалаври)

1 липня - 22 серпня

Подати заявку на програму (для абітурієнтів з дипломом бакалавра)

1 серпня

Реєстрація електронного кабінету вступника (для абітурієнтів, що складали ЄВІ)

5-22 серпня

Подача документів в електронний кабінет вступника (для абітурієнтів, що складали ЄВІ)

22-26 серпня

Вступні іспити

Вартість навчання та знижки

Вартість навчання на Магістерській програмі з економіки бізнесу і фінансів складає 80 000 грн на одного студента за весь період навчання*. Оплата здійснюється протягом року п'ятьма рівними частинами.

Студенти, які бажають отримати магістерський диплом університету Х'юстона з прикладної економіки після закінчення програми, необхідно буде додатково оплатити вартість диплому університету Х'юстона - €1500 (для отримання диплому університету Х'юстона необхідно виконати академічні вимоги: середній бал диплому бакалавра та середній бал за блоки, які включені до програми університету Х'юстона повинен бути не нижчим за В).

* Повна вартість навчання на Магістерській програмі з економіки бізнесу і фінансів KSE становить €10,000 на рік, студенти програми автоматично отримують грант на навчання в розмірі €7,000, яка надається донорами KSE.

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу про вступ на економічні програми: t.me/KSEAdmission

 

Будемо раді відповісти на всі ваші запитання: 

[email protected], +380 67 434 71 63