Магістерська програма з економіки бізнесу і фінансів

Програма акцентує увагу на розумінні економіки та фінансів, які необхідні для прийняття правильних рішень у бізнесі та отримання навичок, необхідних для кар’єри у бізнесі.

Опис

Магістерська програма KSE з економіки бізнесу та фінансів – це однорічна програма з виключно англійською мовою викладання. На програмі з економіки бізнесу та фінансів викладають економісти, які отримали освіту за кордоном та мають ступінь Ph.D., професори зі ступенем MBA та економісти-практики. Завдяки сучасним навичкам та знанням з економіки та фінансів випускники є конкурентними на міжнародному ринку праці. Вміння швидко структурувати задачі, системно підходити до їх вирішення, здійснювати кількісний та якісний аналіз даних та на його основі пропонувати комплексні рішення відкривають перед випускникам програми широкі кар’єрні можливості в бізнесі: інвестиційних фондах, консалтингових фірмах, аудиторських компаніях, фінансових установах та промисловості.

 

 

Що ви отримаєте після закінчення навчання?

Hard skills: Аналіз даних, Мова програмування R, Quantitative reasoning, Фінансове моделювання, Фінансовий аналіз, Прийняття рішень на основі аналізу даних.

Soft skills: Комплексний підхід до вирішення завдань, Командна робота, Критичне мислення, Тайм-менеджмент, Стресостійкість, Аналітичне мислення, Презентаційні навички.

 

 

Після навчання на програмі ви:

  • будете підготовлені приймати важливі управлінські рішення
  • будете здатні застосовувати кількісні інструменти для формулювання та вирішення бізнес питань
  • будете підготовлені до успішної кар’єри в бізнесі
  • Отримаєте диплом державного зразка та диплом університету Х’юстон (за умови виконання академічних вимог та здійснення додаткової оплати)

 

 

Вартість навчання на магістерській програмі з економіки бізнесу і фінансів складає 90 000 грн на одного студента за весь період навчання*. Оплата здійснюється протягом року п’ятьма рівними частинами.

 

Студентам, охочим отримати магістерський диплом університету Х’юстона з прикладної економіки після закінчення програми, необхідно буде додатково оплатити вартість диплому університету Х’юстона – €1500 (для отримання диплому університету Х’юстона необхідно виконати академічні вимоги: середній бал диплому бакалавра та середній бал за блоки, які включені до програми університету Х’юстона повинен бути не нижчим за В).

 

Студенти програми можуть отримати знижки на навчання та стипендію від Ampersand Education Foundation. Більше про фінансову підтримку – за посиланням.

 

Відтермінування оплати за навчання є окремим видом фінансової допомоги, що дозволяє студентам відкласти оплату за навчання. Студент може подати прохання про відтермінування оплати після першого мінітерму.

 

* Повна вартість навчання на Магістерській програмі з економіки бізнесу і фінансів KSE становить €10,000 на рік, студенти програми автоматично отримують грант на навчання в розмірі €7,000, яка надають донори KSE.

 

Більше інформації Менше інформації
Тривалість

1рік

Початок

2021-09-01

Ступінь

Магістратура

Ціна

₴ 90000

Мова

Англійська

Курси

Вибіркові курси

Терміни вступу

22 березня - 22 квітня

Реєстрація на ранні фахові іспити - співбесіду

11 травня - 3 червня

Вступники-бакалаври реєструються на ЄВІ з англ. мови (у форматі ЗНО)

30 червня

Вступники-бакалаври складають ЄВІ з англ. мови (у форматі ЗНО)

15 - 23 липня

Подати заяву на вступ до KSE через електронний кабінет та надати документи

19 - 30 липня

Скласти іспит з англ. мови (для вступників з дипломом спеціаліста/магістра, що не складали ЄВІ) та фаховий іспит з економіки – співбесіду

2 серпня

Побачити себе у списках рекомендованих до зарахування студентів/ок

До 7 серпня, 18:00

Подати оригінали документів приймальна комісії KSE та підписати договір

Вересень

Почати навчання у KSE

Маргарита Челакова та Дарина Делавар-Касмаі з радістю відповімо на всі ваші запитання

 

📞 телефонуйте +38067 434 71 63

 

✉️ надсилайте листи на електронну скриньку Маргариті ([email protected]) та Дарині ([email protected])

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу про вступ