Магістерська програма з економічного аналізу

Опис

Це дворічна програма з виключно англійською мовою викладання. На програмі викладають як українські професори, які отримали освіту за кордоном, мають ступінь Ph.D. та значний досвід дослідницької діяльності, так і запрошені професори з західних університетів. Програма пропонує унікальні навички економічного, фінансового моделювання та аналізу, які готують студентів для подальшої кар’єри на посадах із високим рівнем вимог до аналітичної роботи (дослідницькі та аналітичні підрозділи міжнародних організацій чи компаній у бізнесі) та успішного навчання на західних програмах Ph.D.

 

Що ви отримаєте після закінчення навчання?

Професійні навички: Кількісний та якісний аналіз даних, Програмування на R, Stata, Matlab, Моделювання економічних та фінансових процесів, Аналіз економічної політики, Академічні та прикладні, Академічне письмо, Прийняття рішень на основі аналізу даних

Соціальні навчики: Комплексний підхід до вирішення завдань, Командна робота, Критичне мислення, Тайм-менеджмент, Стресостійкість, Аналітичне мислення, Презентаційні навички

Після навчання на програмі ви:

  • будете здатні застосовувати сучасні аналітичні методи для аналізу важливих питань у сфері політики та бізнесу
  • підготовлені для продовження навчання на програмах Ph.D. у провідних університетах по всьому світу
  • мають високий рівень аналітичної підготовки для успішного працевлаштування на посадах як в приватному, так і державному секторах
  • отримаєте диплом державного зразка та диплом університету Х’юстон (за умови виконання академічних вимог та додаткові оплаті)

 


Фінансова допомога
Більшість студентів, які навчаються на програмі з Економічного аналізу, отримують стипендії, що повністю або частково покривають вартість навчання.

Стипендії

На 2019/2020 навчальний рік Київська школа економіки надає такі стипендії, які покривають 80%-100% вартості програми. Стипендії надаються за результатами іспиту на отримання стипендії, який відбудеться 5 липня.

 

Спеціальна програма “Таланти з регіонів”

KSE прагне надати якісну освіту абітурієнтам з регіональних університетів, таким чином підвищити їх перспективу на побудову успішної академічної кар’єри або в бізнес сфері. Тому у 2019/2020 навчальному році Школа надає для студентів з регіонів до 20 повних стипендій для навчання на дворічній програмі з економічного аналізу, а також покриває витрати на їх проживання в Києві (хостел та щомісячна стипендія)

Для отримання стипендії чи гранту потрібно успішно скласти іспит 5 липня та підтвердити фінансову потребу.

Відтермінування оплати

Відтермінування оплати за навчання є окремим видом фінансової допомоги, що дозволяє студентам відкласти оплату за навчання. Студент може подати прохання про відтермінування оплати після першого мінітерму.

Вартість навчання

Вартість навчання на Магістерській програмі з економічного аналізу складає 160 000 грн за весь період навчання.

Студенти, які бажають отримати магістерський диплом університету Х’юстона з економіки після закінчення програми, необхідно буде додатково оплатити вартість диплому університету Х’юстона – €1500 (для отримання диплому університету Х’юстона необхідно виконати академічні вимоги: середній бал диплому бакалавра та середній бал за курси, які включені до програми університету Х’юстона повинен бути не нижчим за В).

* Повна вартість навчання на Магістерській програмі з економічного аналізу KSE складає €10,000 на рік, студенти програми автоматично отримують грант на навчання в розмірі €7,000, яка надається донорами KSE.


Як вступити?

Більше інформації Менше інформації
Тривалість

2роки

Початок

2020-09-01

Ступінь

Master's

Ціна

₴ 160000

Мова

Англійська

Терміни вступу

21 березня

Іспит на стипендію

6 травня - 3 червня (18:00)

Реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови

6 травня - 29 травня, 5 липня - 26 липня

Додатковий фаховий іспит з економіки

1 липня

Єдиний вступний іспит з іноземної мови

1-22 липня

Реєстрація в електронному кабінеті МОН

5-26 липня

Вступний іспит з економіки

Вартість навчання

Вартість навчання на Магістерській програмі з економічного аналізу складає 160 000 грн за весь період навчання.

Студенти, які бажають отримати магістерський диплом університету Х'юстона з прикладної економіки після закінчення програми, необхідно буде додатково оплатити вартість диплому університету Х'юстона - €1500 (для отримання диплому університету Х'юстона необхідно виконати академічні вимоги: середній бал диплому бакалавра та середній бал за блоки, які включені до програми університету Х'юстона повинен бути не нижчим за В).

 

* Повна вартість навчання на Магістерській програмі з економічного аналізу KSE складає €10,000 на рік, студенти програми автоматично отримують грант на навчання в розмірі €7,000, яка надається донорами KSE.

Будемо раді відповісти на всі ваші питаня: 

[email protected], +380 67 434 71 63