Опис

Київська школа економіки запрошує студентів 4 курсу бакалаврату взяти участь у «KSE BrainСhamp» – олімпіаді з фінансової економіки від KSE та UnexBank. Переможці отримають цінні призи та знижки на навчання на економічних магістерських програмах у Школі.

 

Олімпіада пройде в 2 онлайн-тури на нашій навчальній платформі Moodle. 

 

Перший тур відбудеться 9 червня 2022 року. Учасники підключаться за посиланням, яке ми напередодні надішлемо усім зареєстрованим, та будуть розв’язувати завдання протягом обмеженого часу.

 

Учасники з найбільшою кількістю балів будуть запрошені до другого, фінального туру. Він пройде 18 червня 2022 року. Переможців оголосять того ж дня. Вони отримають знижки на навчання та призи від KSE та партнера олімпіади – UnexBank:

 

🥇Перше місце – приз + знижка на навчання в KSE 50%

🥈Друге місце – приз + знижка на навчання 30%

🥉Третє місце – приз + знижка на навчання 10%

 

Знижки покривають навчання на магістерських програмах «Економічний аналіз» та «Економіка бізнесу і фінансів». Переможці зможуть використати їх під час вступної кампанії 2022 року. 

 

Ми будемо раді бачити студентів усіх спеціальностей та університетів, головне – це ваше бажання позмагатись з іншими у знаннях фінансової економіки. 

 

Заповнюйте реєстраційну форму, і ми повідомимо вам усі необхідні деталі. 

 

Доєднуйтеся, позмагаємось!

Більше інформації Менше інформації