fbpx

Ukraine Economy Week

Опис

Ukraine Economy Week – це серія заходів, організованих Київською школою економіки та нашими партнерами. Тиждень включає в себе численні відкриті дискусії, що висвітлюють різні аспекти майбутнього в економіці та фінансовому секторі. Проводяться публічні лекції та семінари видатних академічних, політичних та ділових спікерів. Найкращі спікери з США, Західної та Східної Європи приєднуються до Тижня щороку.

 

UEW збирає регуляторні органи, міжнародні організації, банківський сектор, корпорації, малі та середні підприємства, засоби масової інформації та наукові кола, а також забезпечує платформу для всебічного громадського діалогу для аналізу кращої міжнародної практики та формування програми розвитку української економіки.

 

Тиждень проходить двічі на рік: у травні, спільно з Національним банком України та Visa, а у вересні – за підтримки групи Investment Capital Ukraine. Понад 4 тисячі людей відвідали заходи у рамках 13 подій UEW минулого року. Дві великі конференції та події з вищими урядовими посадовцями були спрямовані на підвищення рівня фінансової грамотності українців та стимулювання економічного дискурсу.

 

Мета Тижня – сприяти змістовному та всебічному обговоренню економіки, що призведе до реальних змін та розвитку.