fbpx

Ukraine Economy Week: Люди. Фінанси. Інновації

Опис

“Ukraine Economy Week: Люди. Фінанси. Інновації” – це серія заходів, організованих Київською школою економіки спільно з ICU. Тиждень зосереджений навколо двох конференцій: Міжнародної академічної конференції «Люди: якість життя та добробут людей, сімей та громад у країнах з перехідною економікою» у Києві та Українському фінансовому форумі в Одесі.

 

Уже вдруге українська економіка перебуватиме в центрі уваги протягом тижня. Ukraine Economy Week, на якому збиратимуться регулятори, міжнародні організації, представники банківського сектору, корпорацій, малих та середніх підприємств, а також наукових кіл, забезпечить платформу для всебічного громадського діалогу, аналізу кращої міжнародної практики та формування програми розвитку української економіки.

 

На Тижні будуть представлені дебати та відкриті дискусії, що висвітлюють різні аспекти економічного розвитку в Україні та окреслюють основні моменти впливу на економічне зростання. Будуть публічні лекції видатних академічних, політичних і ділових спікерів. З 11 вересня по 22 вересня три стовпи економіки – Люди, Фінанси, Інновації – будуть обговорюватися з різних сторін відомими представниками бізнесу, уряду та експертного співтовариства на інтелектуальній платформі UEW. У суперечці народжується істина. З інтелектуальної дискусії виникає вплив. Приєднуйтесь до нас для обговорення!

 

Розклад:

 

1. Офіційне відкриття Ukrainian Economy Week

 

Формат: інтерактивна презентація, обговорення та аукціон

 

Місце: FedorivHub, вул. Велика Васильківська, 5

 

Час: 11 вересня, 18.00-21.00

 

Офіційне відкриття Ukrainian Economy Week. У рамках заходу відбудеться (1) ексклюзивний звіт, підготовлений Київською школою економіки про хід реформ в Україні, (2) обговорення економіки регулювання криптовалют, (3) оголошення Центру удосконалення бізнес-журналістики KSE та VoxUkraine за підтримки ICU, Visa та KyivStar (4) запуск щорічної кампанії зі збору стипендій, включаючи аукціон знаменитостей.

 

2. Люди важливі: якість життя і добробут людей, сімей та громад у країнах з перехідною економікою

 

Формат: міжнародна конференція

 

Місце: готель “Хілтон”, бульв. Тараса Шевченка, 30, Київ

 

Час: 14-15 вересня, 09: 00-18.30

 

Це перша конференція в регіоні, яка об’єднає дослідників з усього світу, які вивчали благополуччя населення та його різноманітні аспекти в постсоціалістичних країнах у перехідний період та за його межами. На конференції буде також розроблена широка політика програми з панельних обговорень, присвячених питанням благополуччя таких питань, як виключення з ринку праці та примусова міграція, реформа охорони здоров’я, пенсійна реформа та земельна реформа в контексті України. Серед спікерів – Клаус Циммерманн, Боннський університет, Сергій Гурієв, ЄБРР, Едуард Нортон, Мічиганський університет, Школа громадського здоров’я, Фен Чжао, Світовий банк.

 

#PeopleMatter17

 

3. Краще управління через доступ до публічної інформації: Досвід Великобританії для України

 

Формат: публічне обговорення

 

Місце: Київська школа економіки, вул. 92-94 Дмитрівська

 

Час: 18 вересня, 14: 00-16.00

 

Відомо, що право на доступ до публічної інформації є невід’ємною частиною належного управління. Вона зміцнює співпрацю між урядом і суспільством, роблячи політичний процес прозорим і всеохоплюючим. Розробка правильних процедур, спрямованих на заохочення участі громадян у прийнятті рішень, є складним процесом через низьку спроможність нинішньої державної служби, що зазнає трансформації.

 

4. Конференція з закупівель та трендів

 

Формат: громадське обговорення

 

Місце: Київська школа економіки, 92-94 вул. Дмитрівська, Київ

 

Час: 19 вересня, 17.00-20.00

 

Конференція з закупівель та тенденцій надасть унікальну інформацію про останні інновації та технології для досвідчених закупівельників, постачальників і фінансових керівників. Конференція надає високоефективну платформу, щоб бути в курсі останніх подій, тенденцій на ринку та актуальних тем.

 

5. Український фінансовий форум (Одеса)

 

Формат: міжнародна конференція

 

Місце: Готель “Брістоль”, вул. Пушкінська, 15, Одеса

 

Час: 21-22 вересня

 

Український фінансовий форум (УФФ) – найвпливовіший фінансовий захід цієї осені. Це відкрита платформа для обговорення серед видатних представників бізнесу, уряду, фінансових та економічних експертів. На форумі будуть представлені три спікери високого рівня, якого Україна ніколи раніше не бачила. Вони відомі на міжнародному рівні. Вони глибокі мислителі і серйозні економісти. Вони цікаві, провокаційні і великі дебатери. І, як додатковий бонус, вони виступатимуть в Одесі. Отже, кожен, для кого це має важливе значення, буде там.

6. Форум економічної свободи

 

Формат: міжнародна конференція

 

Місце: 22 вересня, м. Київ, вул. Антоновича, 50.

 

Перший Економічний Форум Свободи, організований Центром вільного ринку Бендукідзе, є унікальною можливістю дізнатися більше про важливість економічної свободи, її межі в Україні та шляхи її усунення. У рамках заходу відбудуться дискусії з провідними економістами, активістами та підприємцями, які зосереджуватимуться на економічній свободі для країн, що розвиваються, приватної ініціативи як рушія змін, передчасного стану добробуту та реальності України. Учасники будуть мати можливість послухати Майкла Уокера (Інститут Фрейзера), Фреда МакМахона (Інститут Фрейзера), Роберта Лоусона (Південний методистський університет), Джеймса Гвартні (Державний університет Флориди), Андрія Ілларіонова (Інститут Катона) та багатьох інших цікавих спікерів .