fbpx

Основи інтелектуальної власності в бізнесі

Курс програми MDT

Опис

Для більшості бізнесів нематеріальні активи становлять понад 50% вартості бізнесу. Однією із найважливіших груп нематеріальних активів є захищені інтелектуальною власністю (ІВ) активи, такі як винаходи, дизайни та бренди. Оскільки вони формують значну частину вартості, їхнє управління є важливим для успіху бізнесу.

 

Оскільки багато бізнесів та організацій не мають достатніх знань, щоб ідентифікувати та управляти інтелектуальною власністю чи іншими ресурсами й наймають інших робити це для них — вони не захищають і повноцінно не використовують частину зі своїх найбільш прибуткових диференціаторів на ринку.

 

Метою курсу є допомогти студентам здобути знання та розвинути навички, необхідні для виявлення та використання різних типів інтелектуальної власності, включаючи торгові марки, авторські права, комерційні таємниці та патенти.

 

Ми почнемо цей курс із вступу, чому інтелектуальна власність є важливою та пояснимо характеристики різних форм інтелектуальної власності. Далі ми зосередимося на підходах та стратегіях захисту інтелектуальної власності. Після цього ми занурюймося в управління ІВ та її комерціалізацію. Протягом курсу ми вирішимо різноманітні реальні кейси, які допоможуть краще зрозуміти, як бізнес та організації повинні використовувати свої активи у формі ІВ або як управляти власною ІВ, що створена працівниками та/або незалежними підрядниками.