fbpx
profile-photo

Ольга Романенко

Керівник практики інтелектуальної власності, IT та захисту персональних даних, Адвокатське об'єднання "PwC Legal Україна"

Біографія

Ольга має понад 15 років досвіду в наданні консультацій з питань інтелектуальної власності (ІВ), інформаційних технологій (ІТ) та захисту персональних даних. Вона консультує національні та міжнародні компанії, а також ІТ-стартапи.


Ольга надає повний спектр комерційних консультацій з питань інтелектуальної власності, включаючи ліцензування, франчайзинг, аутсорсинг та інші питання, пов’язані з IВ. Як юрист із питань угод у сфері інтелектуальної власності, вона надає консультації щодо захисту та використання повного спектра прав ІВ, як в окремих транзакціях, так і в рамках транзакцій придбання, продажу або інвестиційної діяльності.


На додаток до своєї експертизи у сфері ІВ, Ольга регулярно займається питаннями, де технології “зустрічаються” з конфіденційністю. Її практика включає надання консультацій з конфіденційності із цілого ряду питань, включаючи розробку нових продуктів та послуг, перегляд і погодження контрактів, розробку політик та перегляд кампаній. Вона регулярно надає консультації українським компаніям щодо дотримання вимог Загального регламенту про захист даних (GDPR), включаючи міжнародну передачу даних та дотримання місцевих вимог щодо захисту даних. Ольга має сертифікат EU GDPR Practitioner (№ 984163).


Ольга виступає як співголова IT Комітету Американської торгової палати в Україні з 2017 року.