fbpx
profile-photo

Йоахім Бентц

Викладач Київської школи економіки, керуючий партнер ISD Group

Біографія

У своїй нинішній ролі керуючого партнера ISD Group, одного з кращих творчих цифрових агентств у Східній Європі, Йоахім відповідає за розвиток бізнесу за межами України. До приходу в ISD Group Йоахім очолював команду української бізнес-аналітики в Imperial Tobacco, де відповідав за кілька східноєвропейських ринків. Одночасно він керував командою трансформації бізнесу, яка впровадила нову операційну модель у всіх сферах свого бізнесу. Як директор з маркетингу Imperial Tobacco та Beiersdorf Ukraine Йоахім не тільки успішно збільшив частку продажів та ринку, але й оптимізував маркетингові інвестиції та постійно розвивав місцеві команди.

Йоахім розвивав різноманітні бізнеси в Росії, Україні, Великобританії, Німеччині, Латинській Америці та Індії, є визнаним експертом з управління бізнесом та маркетингом з більш ніж 20-річним досвідом роботи.

Йоахім отримав освіту найвищої якості в Німеччині (Гамбург, Школа ділового адміністрування), Фінляндії (Гельсінкі, Університет прикладних наук Хаага-Хелія) і США (Бостон, Гарвардська бізнес-школа).