fbpx
profile-photo

Володимир Поперешнюк

Cпіввласник компанії «Нова пошта», член Ради Директорів Київської школи економіки

Біографія

Володимир Поперешнюк здобув освіту у Харківський авіаційному інституті за спеціальністю «Проектування авіаційних двигунів та енергетичних установок». Другу вищу освіту здобув у Харківському інженерно-економічному інституті за спеціальністю «Інженер-економіст». 2006 року здобув ступінь Executive МВА у Міжнародному інституті бізнесу в Києві.

Після закінчення інституту заснував кондитерську компанію «Харчовик», яка спеціалізувалась на виробництві кондитерських виробів. Труднощі з доставкою товару в інші міста підштовхнули Володимира замислитись про нову нішу. 2001 року спільно з В’ячеславом Климовим він заснував компанію «Нова пошта» і повністю присвятив їй свій робочий час. Перші інвестиції в компанію склали всього 7000 доларів. З 2014 року став членом Наглядової ради та сфокусувався на стратегічному управлінні компанією. Сьогодні заснована ним компанія – лідер ринку експрес-доставки, бенчмарк для галузі та бізнесу в цілому.

Володимир Поперешнюк має лібертаріанські погляди, системно підтримує підприємництво в Україні, виступає за зменшення ролі держави у економіці країни.