fbpx
profile-photo

Вікторія Цицак

Директор магістерської програми з цифрової трансформації та бізнес аналітики, Викладач курсу "Основи бізнес моделей та цифрова трансформація"

Вікторія є управлінським консультантом в області бізнес-стратегії, ІТ-стратегії, бізнес-архітектури та моделей, оптимізації ІТ та бізнес-процесів, PMO та проектного менеджменту для великих проектів.
Вона має 15 років професійного досвіду у Консалтингу та Інформаційних Технологіях, з яких 11 років у PwC Україна та Центрально-Східна Європа.
Вікторія надавала консультаційні послуги топ-управлінцям Уряду України та Адміністрації Президента щодо побудови організацій та використання IT інструментів для підвищення ефективності та прозорості; вона є співавтором нової моделі та веб-інструменту “Пульс Угоди” для моніторингу виконання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

 

Професійний досвід:
– Провідний експерт із продуктів і сервісів, Центр Експертизи – Рішення та Платформи, SoftServe (2018 – пот. час)
– Менеджер ініціатив для Внутрішнього Консалтингу в ELEKS (2017 – 2018)
– Старший менеджер, Стратегічний та Операційний Консалтинг в PwC Україна (2005 – 2017)

 

 

Освіта та сертифікації:

– Ph.D з математичних методів, моделей та інформаційних систем у економіці, моделей та інформаційних технологій в економіці
– Магістр з менеджменту інформаційних систем, Бакалавр з економіки та підприємництва – Львівський національний університет ім. Івана Франка
– Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів: АССА сертифікація, Великобританія