profile-photo

Олександр Зайома

Тренер з публічних виступів та презентацій, укладач промов, викладач англійської

Олександр має 13-річний досвід у навчанні та 15-річний публічний виступ. Він навчав англійську корпоративним клієнтам і давав індивідуальні заняття, а також проводив різні корпоративні заходи та вечірки. Олександр працює з провідними міжнародними та українськими компаніями, серед яких: Microsoft, Deloitte, Vodafone, PWC, BakerMcKenzie, MacPaw, Readdle, Credit Agricole Bank, Competera та інші.

Сертифікований з CELTA (сертифікат з викладання англійської мови для інших мов). Лауреат премії в численних конкурсах конкурсу. Тренер з еволюції X-фактора-3 в Україні.

Ступінь Магістра з Економіки в Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

Підготовчий курс
Навички спілкування, презентацій та переговорів, лідерство, оповідання, академічне написання

В сучасному світі навички спілкування та презентації стають одними з тих, що визначають наш професіоналізм.
Досягнення цілей на ділових зустрічах, переговорах, презентаціях, а також кар’єрне зростання значною мірою є результатом оволодіння цими навичками. Набагато простіше побудувати довіру, переконати та створити відповідне враження про себе та власну компанію, якщо ти хороший комунікатор та оратор.

Цей курс – це можливість краще зрозуміти, що відбувається з нами, коли ми говоримо, і як добре використовувати вербальне та невербальне мовлення, щоб зробити комунікацією корисною і приємною як для оратора, так і для слухача.