fbpx
profile-photo

Олександр Зайома

Викладач ораторської майстерності та спічрайтер

Біографія

Останні 17 років працює в сфері освіти. Починав з викладання англійської, проте зараз не пояснює чим відрізняється present perfect від past simple.

Вже 13 років Олександр допомагає людям робити їх виступи, презентації, спілкування більш приємними та корисними, як для тих, хто говорить, так і для тих, хто слухає. Працює з найкращими українськими та міжнародними компаніями. З ТОП-5 майже будь-якої індустрії, троє – його клієнти: ДТЕК, AJAX, McDonald’s, Fozzy Group, Kernel, TEVA, Roche, Deloitte, PWC, Baker McKenzie, Philip Morris, JTI, Luxoft, Global Logic, Ciklum, MacPaw, Readdle, Vodafone, Raiffeisen Bank, Credit Agricole та інші.

 

Освіта

Олександр прихильник підходу, що вчитися потрібно весело і вірить, що хороших виступів має бути багато! Сертифікований викладач англійської (CELTA) Ступінь Магістра Економіки в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка Ступінь Магістра Психології в Інституті післядипломної освіти при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

В сучасному світі навички спілкування та презентації стають тими, що визначають наш професіоналізм. Досягнення цілей на ділових зустрічах, переговорах, презентаціях, а також кар’єрне зростання значною мірою є результатом оволодіння цими навичками. Погодьтеся, набагато простіше викликати довіру, переконати, “продати” свою ідею, мотивувати чи надихнути, якщо ти хороший співрозмовник та спікер. Цей курс – це можливість краще зрозуміти, що відбувається з нами, коли ми говоримо, і як грамотно використовувати вербальні та невербальні інструменти спілкування, щоб зробити його корисним та приємним як для спікера, так і для слухача.