fbpx
profile-photo

Олександр Перехожук

Ph.D., університет Мартина Лютера (Німеччина), Асоційований експерт Центру досліджень продовольства та землекористування Київської школи економіки, науковий співробітник Лейбніц-Інституту аграрного розвитку у країнах з перехідною економікою (ІАМО)

Біографія

Др. Олександр Перехожук закінчив факультет економіки Київського Національного аграрного університету. Вивчав аграрну економіку на магістерській програмі «Стале сільське господарство в перехідних економіках та аграрний розвиток» в університеті Мартина Лютера (Німеччина). В 2007 здобув докторську ступінь в університеті Мартина Лютера (Німеччина). Назва докторської роботи – «Структура ринку та ціноутворення на Українському ринку молока». Починаючи з 2007 року працює науковим співробітником у департаменті Аграрних ринків в IAMO. Проводить дослідження у сфері індустріальної організації, міжнародної торгівлі, прикладної економетрики, мікроекономічного аналізу.

Др. Олександр Перехожук керував міжнародними проектами «Глобальна продовольча криза – вплив на ринки пшениці і торгівлі у регіонах Кавказу та Центральної Азії та роль Казахстану, Росії та України»» з 2012 по 2017. Починаючи з Грудня 2017 року  Др. Олександр Перехожук є керівником проекту «UaFoodTrade».