profile-photo

Наталія Бойко

Керівниця Центру взаємодії з владою

Біографія

Радник Прем’єр-міністра України, член наглядової ради НАК Нафтогаз України. Обіймала посаду заступника міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції. Відповідала за координацію взаємодії з ЄС у галузі енергетики, з міжнародними організаціями та МФО (включаючи Світовий банк, ЄБРР, ЄІБ та інші). Координувала стратегічний напрямок розвитку паливно-енергетичного комплексу. 

Працювала в Адміністрації президента України, зокрема обіймала посаду радника Адміністрації. Також була радником Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

Була проєктним менеджером з реформи енергетики Національної ради реформ під головуванням Президента України. Згодом працювала менеджером з підтримки діяльності всієї Національної ради реформ, координуючи діяльність Проєктного офісу та стейкхолдерів щодо визначення пріоритетності реформ, планування, адвокації та затвердження програмних документів.

Має досвід координації проєктів з гармонізації українського енергетичного законодавства із законодавством ЄС, роботи з міжнародними фінансовими організаціями та іншими стейкхолдерами. З 2017 року – член бюро Комітету зі сталої енергетики ООН. 

Працювала консультантом з юридичних та енергетичних питань у державному і приватному секторах.

Навчалася на юридичному факультеті Львівського національного університету ім. Івана Франка. Згодом на юридичному факультеті Берлінського університету імені Гумбольдта за стипендією Erasmus на програмі «Право Німеччини та ЄС», та в Інституті економіки енергетики Токіо (Японія) – IEEJ, за спеціалізацією «Енергетична політика». Випускниця Aspen Institute Kyiv.