profile-photo

Марія Богонос

Голова Центру досліджень продовольства та землекористування

Біографія

Марія Богонос приєдналася до Центру досліджень продовольства та землекористування Київської школи економіки у січні 2022 року.

Вона спеціалізується на аналізі впливу сільськогосподарської та торгівельної політик, прогнозуванні та моделюванні ринків продовольства, а також економіці органічного та природо-орієнтованого сільського господарства. У 2018-2021 роках Марія працювала проєкт-менеджеркою у відділі Економіки сільського господарства Об’єднаного дослідницького центру Європейської комісії (DG JRC).

З 2016 року, також як експертка Німецько-українського агрополітичного діалогу (APD Ukraine), вона займалась популяризацією застосування доказово-аналітичних інструментів у формуванні агрополітики в Україні, зокрема моделі AGMEMOD.

Має досвід роботи в таких країнах та регіонах як Європейський Союз, Німеччина, Україна та Китай.

Марія здобула Ph.D. та ступінь магістра у галузі економіки сільського господарства в Університеті Хохенхайм (Німеччина, 2016 та 2011 рр.) та ступінь бакалавра за спеціальністю Економічна кібернетика у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (Україна, 2008).