profile-photo

Іван Світек

Генеральний менеджер Альфа-Банк Україна, Голова правління Укрсоцбанку

Біографія

Іван Світек є одним із провідних спеціалістів в сфері фінансів та банкінгу, а також менеджером – управлінцем вищого рівня з великим досвідом роботи в країнах ЄС, Східної Європи, Латинської Америки.

В 1991 році він обіймав посаду Радника міністра фінансів Чехословаччини, а потім – з 1993 по 1994 роки – працював в Citibank (Прага, Чехія). З 1994 по 1998 роки Світек працював в Pepsi Cola International в Австрії та Чехії. Протягом 1998 – 2008р.р. Іван Світек працював в General Electric Capital Services, де обіймав позиції Головного фінансового директора, Заступника Голови Правління; Заступника Головного керуючого директора GE Capital Bank (Прага, Чехія); керівника GE Consumer Finance (Дублін, Ірландія) та Президента і Головного керуючого директора GE Money Bank (Сан-Пауло, Бразилія).

З 2008 по 2015 роки Іван Світек обіймав посади Керуючого директора і Голови правління банку Хоум кредит в Росії, який належить до міжнародного холдингу Home Credit B.V. зі штаб-квартирою в Амстердамі (Нідерланди). Отримав ступінь бакалавра в Коледжі Клермонт Мак-Кенна (Claremont McKenna College), Каліфорнія, США (1986-1990), навчаючись за подвійною спеціалізацією в економіці та політології. В період 1993-1994 р.р. Іван Світек отримав ступінь МВА в бізнес-школі INSEAD, Франція, за програмою магістра ділового адміністрування, спеціалізація – фінанси. Чех за національністю, він вільно володіє чеською, англійською, португальською та російською мовами.