fbpx

Докторантура з аграрної економіки

Інститут аграрного розвитку в Центральній і Східній Європі імені Лейбцина(IAMO, Німеччина) та Київська школа економіки (KSE, Україна) розпочинають спільний пілотний проект із сталої інтернаціоналізації науково-дослідних структур України в умовах глобалізації агропродовольчого сектору України.

Опис

Стартував пілотний проект зі сталої інтернаціоналізації науково-дослідних структур України в умовах глобалізації агропродовольчого сектору України. Проект фінансується Федеральним міністерством освіти та наукових досліджень Німеччини (BMBF) протягом 36 місяців і спрямований на розвиток наукового потенціалу в рамках проекту співпраці між Інститутом аграрного розвитку в Центральній і Східній Європі імені Лейбцина(IAMO) та Київською школою економіки(KSE).

Проект складається з 4-х щільно пов’язаних компонентів:

  • Створено спільну дослідницьку групу, яка є основою проекту і зосереджується на питаннях інтеграції українського продовольчого сектора на регіональні та міжнародні ринки.
  • Реалізація заходів з розбудови потенціалу в KSE.
  • Створено офіс проекту, готується увічнення проекту (бізнес-план для кафедри університету / дослідницького центру в KSE).
  • Успішні кандидати, що захистять свою дисертацію в наукових галузях, які дозволять поліпшити розуміння інтеграції українського продовольчого сектора на регіональні та міжнародні ринки.

Дата початку 1 лютого 2018 року.

За інформацією звертайтеся до доктора Олександра Перехожука (IAMO, Німеччина) або доктора Олега Нів’євського (KSE, Україна).

 

Контакти:
Олександр Перехожук
Leibniz Institute of Agricultural Development in Transition Economies (IAMO)
Theodor-Lieser-Str. 2, 06120 Halle (Saale), Germany
Тел.: +49 345 2928-236
Факс: +49 345 2928-299
https://www.iamo.de
Олег Нів’євський
Київська школа економіки
вул. Дмитрівська, 92-94
01135 Київ, Україна
Тел.: +380444928012, +30979376296

Більше інформації Менше інформації
Тривалість

36місяців

Початок

2018-02-01

Ступінь

Докторантура

Мова

Англійська