Докторантура з аграрної економіки

Інститут аграрного розвитку в Центральній і Східній Європі імені Лейбцина(IAMO, Німеччина) та Київська школа економіки (KSE, Україна) розпочинають спільний пілотний проект із сталої інтернаціоналізації науково-дослідних структур України в умовах глобалізації агропродовольчого сектору України.

Опис

У пілотному проекті із сталої інтернаціоналізації науково-дослідних структур України в умовах глобалізації агропродовольчого сектору України є три позиції кандидата. Проект фінансується Федеральним міністерством освіти та наукових досліджень Німеччини (BMBF) протягом 36 місяців.

Пілотний проект спрямований на розвиток наукового потенціалу в рамках проекту співпраці між Інститутом аграрного розвитку в Центральній і Східній Європі імені Лейбцина(IAMO) та Київською школою економіки(KSE).

Проект складається з 4-х щільно пов'язаних компонентів:


  • Створено спільну дослідницьку групу, яка є основою проекту і зосереджується на питаннях інтеграції українського продовольчого сектора на регіональні та міжнародні ринки.

  • Реалізація заходів з розбудови потенціалу в KSE.

  • Створено офіс проекту, готується увічнення проекту (бізнес-план для кафедри університету / дослідницького центру в KSE).

  • Успішні кандидати, що захистять свою дисертацію в наукових галузях, які дозволять поліпшити розуміння інтеграції українського продовольчого сектора на регіональні та міжнародні ринки.


 

Ідеальний кандидат має відповідати наступним вимогам:

  • Ступінь магістра (або еквівалент) в економіці сільського господарства / продовольства, загальної економіки або суміжних галузях з великим акцентом на економетрику або статистику;

  • Дуже хороші STATA або R навички; досвід роботи з SAS або SHAZAM є перевагою;

  • Високий рівень володіння усною та письмовою англійською, українською або російською мовою;

  • Зацікавленість у плануванні, розробці та проведенні прикладних досліджень та економетричного аналізу;

  • Висока індивідуальна прихильність до досліджень;

  • Комунікабельність, відкритість і готовність до інтеграції в командну роботу.


Успішні кандидати стануть членами Вищої школи IAMO і подадуть заяву на захист докторської дисертації в Університеті Мартіна-Лютера Галле-Віттенберга (Німеччина).

Під час аналізу та складання дисертації докторант буде базуватися в KSE в Києві (Україна).

Договір на надання послуг обмежений до 3 років. Позиція фінансується за контрактом на надання послуг у розмірі 650 євро на місяць. KSE апелює до рівних можливостей і особливо вітає заяви від кандидатів-жінок.
Дата початку 1 лютого 2018 року.

За інформацією про позицію звертайтеся до доктора Олександра Перехожука (IAMO, Німеччина) або доктора Олега Нів'євського (KSE, Україна).

 
Контакти:


Олександр Перехожук

Leibniz Institute of Agricultural Development in Transition Economies (IAMO)

Theodor-Lieser-Str. 2, 06120 Halle (Saale), Germany

Tel.: +49 345 2928-236

Fax: +49 345 2928-299


https://www.iamo.de


Олег Нів’євський

Київська школа економіки

вул. Дмитрівська, 92-94

01135 Київ, Україна

Tel.: +380444928012

Більше інформації Менше інформації
Тривалість

36місяців

Початок

2018-02-01

Дипломні

Докторантура

Мова

Англійська