Київська школа економіки є партнером у FREE Network – Форум досліджень економік Східної Європи та країн, що розвиваються. Це спільна ініціатива семи інституцій:SITE (Стокгольм),BEROC (Мінськ),BICEPS (Рига), CEFIR уРЕШ (Москва),CenEA (Щецин),ISET (Тбілісі) таKSE (Київ). Разом ці дослідницькі інститути утворюють потужну мережу провідних наукових експертів з економічних питань країн Центральної та Східної Європи та колишнього Радянського Союзу. Організації також проводять дослідження питань економічного розвитку, ринків, що розвиваються, а також економіки загалом. Публікуючи щотижневу серію аналітичних записок, інститути надають короткий та інформативний аналіз поточних викликів економічної політики у Східній Європі та на ринках, що розвиваються. Публікації ґрунтуються на академічних або прикладних дослідженнях економічної політики.
Мета FREE Network – зміцнити зв’язок між академічними дослідженнями та розробкою політик, стимулювати та сприяти міжнародним дискусіям, а також активізувати взаємодію та обговорення з іншими дослідниками, розробниками політики та представниками бізнесу в усьому світі.
Як член FREE Network, Київська школа економіки бере участь у щорічній зустрічі всіх організацій та регулярно публікує аналітичні записки.
У 2019 році FREE Network, за підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку (SIDA), заснувало Форум досліджень гендерної економіки (FROGEE). Мета FROGEE – сприяти дискусії про гендерну нерівність, приділяючи особливу увагу регіону Центральної та Східної Європи. Висвітлюючи різні аспекти гендерної нерівності та її наслідки для соціально-економічного розвитку, FROGEE має на меті привернути увагу до питання гендерної рівності як широкої громадськості, так і тих, хто формує політики. Для досягнення цих цілей заплановані публікації аналітичних матеріалів, проведення конференцій, семінарів та воркшопів, а також подальший розвиток дослідницької співпраці з питань гендерної економіки з іншими установами.
Як члени ініціативи FROGEE, викладачі та дослідники KSE публікують аналітичні записки, беруть участь у конференціях, семінарах та воркшопах та проводять дослідження гендерних питань.
Серія аналітичних записок FROGEE була розпочата у січні 2020 року публікацією “Економіка дітонародження та заходи пронаталістської політики”. Публікацію доповнюють звіти окремих країн, що висвітлюють питання, які для них найбільш актуальні, обговорюють виклики, проведені реформи та обговорення можливості прийняття інших політик в питанні дітонародження.
?Конференція з питань корупції та антикорупційних політиквідбулася 4-5 липня 2019 року, організована Європейським банком реконструкції та розвитку спільно з Міжнародною економічною асоціацією, Київською школою економіки та Стокгольмським інститутом перехідної економіки.