fbpx

KSE Foundation та UACC запускають збір коштів на дрони
для українських захисників у гарячих точках

Українська армія отримала стратегічну перемогу у першій фазі війни. Наразі триває активна друга фаза війни і найближчі пару тижнів будуть найважчими для тих, хто захищає нас із вами. Нам необхідно докласти максимальних зусиль аби зберегти перевагу над ворогом. 

 

Щоб забезпечити українських захисників можливістю ефективно використовувати усі існуючі ресурси проти окупантів, KSE Foundation спільно з UACC розпочинає збір коштів на дрони та безпілотні апарати. 

 

Дрон – це основний робочий інструмент аеророзвідки, який допомагає нашим військам бачити місцезнаходження ворога та приймати невідкладні рішення на полі бою.

 

“Дрон може використовуватися для виконання цілевказувальних задач (наприклад, коригувати артилерію), а також розвідувальних задач ( наприклад, передати дані про наступ ворога, знаходити цілі для джавелінів, щоб наші бійці мали можливість укріпити свої позиції та запобігти просування ворога). Але найголовніше – дрони рятують життя адже поле бою видно як на долоні, і наші воїни встигають вчасно укритись від вогню російської артилерії.” – коментує важливість дронів військова експертка Марія Берлінська.

Наявність дронів з тепловізорами дасть можливість аеророзвідникам ефективно здійснювати повний спектр бойових задач вночі. На передовій існує гостра потреба саме на цю категорію дронів. 

 

Перша ціль цієї кампанії – закрити базову локальну потребу, яка складає 25 дронів із тепловізорами. Для того, щоб забезпечити одну з військових бригад, які зараз боронять позиції на Сході, ми хочемо закупити Autel Evo Dual II, вартість яких –  180 тис. доларів

 

Давайте разом допоможемо нашим військовим завчасно бачити ворога та знешкоджувати його. Якщо ви хочете зробити пожертву на цю кампанію, переходьте за посиланням: https://kse.ua/support/donation/ (опція Tactical Equipment)