Всеукраїнська олімпіада з кількісних методів в економіці BrainChamp 2022

Опис

Запрошуємо студентів 2-4 року навчання взяти участь у всеукраїнській олімпіаді з кількісних методів в економіці KSE BrainChamp від Київської школи економіки та UnexBank.

 

Ми будемо раді бачити студентів усіх спеціальностей та університетів, головне – це ваше бажання позмагатись з іншими у знаннях кількісних методів.

 

Переможці отримають цінні призи та знижки на навчання на економічних магістерських програмах в Київській школі економіки.

 

Для початку просимо вас зареєструватись за посиланням.

 

Як і коли буде проходити олімпіада

 

Буде два тури. Перший тур проходитиме онлайн 29 листопада 2021 року на нашій навчальній платформі. Учасник має пройти за посиланням, яке буде надіслано перед першим туром усім, хто зареєструвався, та розв’язати 20 завдань за 60 хвилин. Доступ до платформи буде відкритий лише на годину з 17:00 до 18:00, після цього доступ буде закрито. 

 

Учасники, які наберуть найбільшу кількість балів будуть запрошені до другого, фінального туру, який відбудеться оффлайн 11 грудня 2021 року вже у стінах Київської школи економіки. Учасникам з інших міст ми оплатимо вартість проїзду. Переможці другого туру будуть оголошені того ж дня на Дні відкритих дверей та отримають призи від Київської школи економіки та партнера олімпіади – UnexBank.

 

Олімпіада буде відбуватися українською мовою.

 

1 місце – планшет та знижка на оплату за навчання 50%

 

2 місце – годинник та знижка 30%

 

3 місце – навушники та знижка 10%

 

Якщо ви уважний читач, то помітили, що BrainChamp 2022 року, а відбудеться у 2021 році. Річ у тім, що переможці зможуть використати свої знижки, починаючи зі вступної кампанії 2022 року. До речі, радимо зайти на самі сторінки магістерських програм та дізнатися про них більше:

 

Магістерська програма з економічного аналізу

 

Магістерська програма з економіки бізнесу та фінансів

 

Реєструйтеся на BrainChamp 2022 року за посиланням.

 

Приєднуйтеся, позмагаємось!