Економіка даних: як приймати рішення і не помилятися у швидкому світі. Суми

Як впливають відкриті дані на економічну систему: спрощують чи ускладнюють?

Опис

Економічна система швидко змінюється. Сьогодні дані стають все більш доступні. Персональні дані клієнтів. Дані мобільних операторів. Дані інтернета речей. Дані з чеків у супермаркетах. Медичні, статистичні, адміністративні, соціологічні, автоматично згенеровані і зібрані в опитуваннях. Як компаніям, організаціям, урядам і людям використовувати дані на свою користь, щоб приймати більш ефективні рішення? Чи вміємо ми “читати” числа і статистику і бачити те, що вони насправді показують?

Відповіді на ці та інші питання будемо шукати на лекції-дискусії професора Київської школи економіки Володимира Вахітова. Ми поговоримо про те:

  • чому ви не зможете залишитися осторонь сучасної економіки даних і жити поза нею
  • які історії розповідають дані
  • які найпоширеніші помилки в інтерпретації даних

Також ми розповімо, як отримати необхідні навички та знання для цього у Київській школі економіки та отримати грант, який покриє вартість навчання та проживання в Києві. Лекція буде цікава студентам економічних, фінансових, математичних, технічних, соціологічних, інженерних спеціальностей та всім, хто хоче розібратися, про що говорять дані.

Про лектора: Володимир Вахітов – професор Київської школи економіки, голова Експертної ради користувачів при Державній Службі Статистики України. Отримав ступінь PhD з економіки в Університеті Кентуккі. Володимир є фахівцем з обробки великих даних, викладає курси з економетрики, data science, економіки міста.

 

Дата і час: 21 березня, 17:00.

Місце: м. Суми, Конгрес-центр СумДУ, вул. Покровська 9/1

Мова: українська

Участь безкоштовна за умови реєстрації – https://goo.gl/forms/KSObC5gjfqpEvJxz1