Успішний бізнес в епоху динамічних криз

Спільний курс Київської Школи Економіки та Альфа-Банку

Опис

Коли постійні кризи стають новою нормою — як має діяти бізнес? Коли кризи змінюють одна іншу швидше, ніж за цим встигають новинні канали, — як вижити? Коли єдине, що можна точно передбачити, це те, що завтра буде щось непередбачуване, — як побудувати стійку та успішну організацію?

 

Замовити дорогих консультантів, що пишуть стратегії? Занадто повільні! Роки навчання у закордонних бізнес-школах? Занадто абстрактно! Інтуїція і персональний досвід? Занадто залежить від минулого і неструктуровано!

 

Ми пропонуємо унікальну систему поєднання теорії світового рівня в бізнес-освіті з живими бізнес-кейсами топ-менеджерів і власників українського бізнесу.

 

Наша формула: когнітивна рамка — застосунок до кризової ситуації — вдосконалення через менторство.

 

Когнітивна рамка дозволяє вам думати швидко і якісно. Застосунок вчить структурувати ваш досвід для визначення дій в умовах невизначеності та швидкої динаміки. Менторство від успішних топів дозволяє покращити ваші навички та підходи.

 

Це новий спільний курс KSE та Alfa Bank Ukraine. Курс складається з 8 навчальних бізнес-модулів, тривалість модуля – один місяць. Очікується, що ви будете присвячувати навчанню близько 10-15 годин на місяць.

На курсі ви навчитеся:

Тривалість, формат і особливості курсу:

*Якщо ви долучитеся до курсу після його початку, всі попередні модулі будуть відкриті для вас і ви можете завершити курс вчасно.

Бізнес-ментори курсу:

Модуль 1.
Бізнес у часи COVID.
26 січня 2021

Вікторія Михайльо — голова правління Альфа-Банку Україна з вересня 2009 р. Працює у фінансовому секторі понад 20 років.

Модуль 3.
Стратегічне позиціонування.
1 квітня 2021

Наталія Ємченко — директорка зі зв’язків з громадськістю та комунікацій СКМ, голова редакційної ради телеканалу «Україна», членкиня Наглядової Ради Фонду Ріната Ахметова.

Модуль 5.
Нова економіка і традиційні ринки.
Травень 2021

Владислав Рашкован — заступник виконавчого директора від України в МВФ, виконувач обов’язків заступника голови Національного банку України у 2014-16 роках.

Модуль 7.
Цифровізація для клієнтів.
Липень 2021

Андрій Гриценюк — виконавчий директор блоку “Інформаційні технології” Альфа-Банку Україна. Ексчлен правління Приватбанку з інформаційних технологій. Керував технологічними підрозділами Укрсоцбанку, Райффайзен Банку Аваль, Платинум Банку, НБУ.

Модуль 2.
Операційна ефективність. 
2 березня 2021

Ігор Смілянський — генеральний директор АТ “Укрпошта”, член Наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром». Працював у KPMG, City Bank, The Boston Consulting Group, низці юридичних фірм.

Модуль 4.
Трансформація бізнесу.
Квітень 2021
Модуль 6.
Великі дані для бізнес-рішень.
Червень 2021

Віталій Дидишко — директор з управління ризиками Альфа-Банку Україна. Має ступінь Executive МBA, здобутий у Московській школі управління Сколково, і кваліфікацію Financial Risk Manager в Global Association of Risk Professionals.

Модуль 8.
HR-цифровізація та корпоративні комунікації у часи невизначеності.
Серпень 2021

Наталія Ємченко — директорка зі зв’язків з громадськістю та комунікацій СКМ, голова редакційної ради телеканалу «Україна», членкиня Наглядової Ради Фонду Ріната Ахметова.

Варіанти доступу:

*Курс не ставить на меті комерційну вигоду. Наша головна ціль – популяризація якісного контенту та освітнього партнерства. З огляду на це, ми відкриватимемо менторські сесії з бізнес-практиками для всіх охочих у форматі стріму. Для учасників курсу ці сесії будуть також доступні у записі, як і ексклюзивні навчальні матеріали.