Математика для економістів II

Опис

У цьому міні-терміні ми вивчимо необхідні передумови для теорії оптимізації і введення в статичну оптимізацію. Ми також введемо поняття кривих рівня і поверхонь в порівнянні з множиною рівнянь і обговоримо питання кривизни різних функцій. Ми розглянемо як необмежені, так і обмежені завдання оптимізації. Ми завершимо курс порівняльною статистикою і теоремою про огинаючу. 

 

Передумови для  цього курсу включають в себе стандартний курс з обчислення, вміння брати похідні функцій двох змінних, а також розуміння простої тривимірної геометрії.

 

Щоб досягти успіху в цьому курсі, я закликаю вас читати заздалегідь, так як це допомагає отримати первинне знайомство з важливими поняттями і визначеннями до початку лекції. Виконання регулярних домашніх завдань є ще одним важливим фактором для успішного проходження курсу.

 

Якщо ви відчуваєте, що відстаєте, призначте зустріч зі мною, і ми разом розробимо вашу індивідуальну стратегію навчання. Ще одна добра  порада: знайдіть партнера і працюйте в парах або невеликих навчальних групах. Зазвичай, групова робота дає набагато кращі результати, ніж поодинокі зусилля.

 

Як правило, я не допускаю активного використання телефонів, планшетів, ноутбуків чи іншого подібного обладнання під час моїх лекцій.