Корпоративні фінанси

Опис

Цей курс продовжує розвивати знання студентів в області бухгалтерського обліку та фінансів. На відміну від курсів ББА( бакалаврат бізнес-адміністрування), магістратура буде зосереджена на практичних методах і більш просунутих методах роботи фінансових та управлінських аналітиків, фінансових контролерів і фінансових директорів в багатонаціональних компаніях. Курс включає в себе теорію, практичне використання та методи вирішення завдань. Студенти будуть знайомитися з різними питаннями корпоративних фінансів, інвестицій і торгівлі цінними паперами.

Курс буде продовжувати розвивати знання студентів в галузі фінансів, бухгалтерського обліку та інвестицій. На відміну від курсів рівня ББА, курс магістратури буде зосереджений на деталях і практичних методах корпоративних фінансів, управління ризиками, аналізу інвестицій і прийняття рішень. Курс включає в себе теорію, практичне використання та методи вирішення проблем.

Курс поєднує в собі деякі вступні і передові фінансові практичні прийоми і методологію. Передбачається, що студенти вже закінчили курси бухгалтерського обліку.

Курс готує студентів до майбутньої роботи в фінансовому відділі, відділі казначейства або управління ризиками багатонаціональних компаній, або в інвестиційних компаніях, хедж-фондах, венчурних компаніях.