Як вступити на програму з економіки та підприємництва у 2020-му?

Для вступу необхідно:

 

  • Закінчити середню школу до липня 2020 року і раніше
  • Мати ЗНО з математики та англійської мови (бал не має значення)

 

Основні етапи вступу:

 

Крок 1

  • до 8 квітня 2020 року подати онлайн-заявку

Крок 2

  • Квітень 2020

 

Скласти вступні іспити в Україні (на базі Київської школи економіки). 

 

Іспити:

  • англійська мова
  • математика
  • логічні навички 

 

Крок 3

  • Травень 2020 року

Пройти індивідуальні інтерв’ю. 

 

  • Кінець травня

Отримати лист про результат відбору

 

Навчальний рік починається з середини серпня.

Відгуки студенток

Що я одразу відчула – це величезна різниця між підходом та ставленням до навчання. На відміну від України, тут все спрямовано на персональний розвиток та досягнення своїх цілей. Помилки заохочуються, бо це гарний шанс обдумати, що ти робиш неправильно, змінити свій підхід та в результаті навіть стати кращим, ніж ті, хто не робив помилок або ж склав курс з першого разу. Я була також приємно здивована тим, що тут кожному першокурснику даюсь власного ментора, наставника, до якого можна звернутися за порадою, підтримкою та просто приємною розмовою. Це неймовірно корисна річ, якої, на жаль, немає в Україні.

Мені особисто дуже подобається організація навчання та позакласних занять у СШЕ. У студентів є можливість практичного застосування отриманих знань під час участі у різноманітних організаціях, наприклад Business Committee, iFund та інших.

Як школа, так і сама Рига перевершили мої очікування. Навчальний процес побудований дуже цікаво, оскільки у нас модульна система і кожен курс, який ми проходимо триває всього декілька тижнів. Це дає нам змогу вивчати лише 2-3 курси одночасно, але при цьому робити це інтенсивно. Таким чином, за рік ми встигаємо вивчити приблизно 15 курсів. Більшість курсів складаються з лекцій (наші викладачі завжди підтримують нас та роблять все, щоб нам було цікаво), семінарів та одного-двох екзаменів. Але, крім цього, дуже часто у нас є додаткові завдання, які треба виконати, щоб здати курс. Наприклад, на статистиці ми аналізували набір даних за допомогою мови R, а на мікроекономіці зараз працюємо над аналізом різних компаній з економічної точки зору.